15th + 16th + 17th + 18th

5. january 2014 at 11:37 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
15. Na co jsem ve svém životě hrdá?
Hrdá... Mám pocit, nebo spíš takové neodbytné nutkání, že jsem na světě moc krátce, abych na něco mohla být hrdá. Jsem hrdá na to, že mám poměrně úspěšný blog. Jsem hrdá na to, že jsem něco dokázala, aspoň v mé věkové skupině a lidé tuší, kdo vlastně Jamie Montek Williams, nebo jen Jamie Williams, je. Na tohle jsem hrdá. Ale vlastně jsem ještě nic nedokázala. Takže zatím jsem hrdá jen na to, že jsem dokázala přestat s řezáním a že dál chci žít.
16. Co bych chtěla stihnout, než umřu?
Spoustu věcí. Vydat knížku. Vychovat své děti. Naučit se francouzsky. Procestovat svět. Moci být hrdá na své děti, vidět, jak rostou a jak se vyvíjejí a vědět, že za to částečně mohu i já. Něčeho dosáhnout. Adoptovat alespoň jednoho pejska z útulku. Pomoct dětem v dětských domovech a adoptovat je. Mít milujícího partnera. Vydělávat peníze, abych nemusela být na nikom závislá a abych svým potomkům něco mohla odkázat. Moci se otočit na svým životem a hrdě říct: "Jo, to jsem byla já. Sice jsem si prošla nějakými srač*ami, ale překonala jsem. je. Teď jsem tady. A nestydím se za to, kdo jsem byla a kdo jsem."
17. 5 písniček, které mě vystihují.
Selena Gomez - Love will remember
Ellie Goulding - How long will I love you
Ylvis - The fox
Justin Bieber - Believe
One Direction - Midnight Memories
18. Co ráda dělám ve volném čase?
Píšu povídky. Bavím se s kamarádkami (Stájles!) Užívám si. Poslouchám hudbu. Mluvím s bráškou. Hraju si se ségrou. Snažím se zlepšit vztahy s rodiči. Jezdím za babičkou, protože ona je ta, za kterou jdu ve chvíli, kdy mám problém. Žiju.
rapdaydreamer... | via TumblrBefore i dieuhm, yes please?Before i die(100 ) Tumblr(100 ) TumblrTravelBaby girlUntitledDanique 👑puppy | Tumblr
 

3 people judged this article.

Comments

1 Murphy Murphy | 5. january 2014 at 20:24 | React

Darling, ten první odstavec je moc hezký ... :3 ty další taky, ale ten první mi příjde takový, optmistický :3
a písničky co tě vystihují :D -> what does the FOX says  :'D
Nějak nevím, co víc k tomu říct ... takže můj koment bude opět bezvýznamný :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama