Be mine!

17. december 2013 at 15:55 | Jamie Montek Williams
I love youLove
Lidé jsou posedlí vztahy, každý potřebuje někoho mít a když nikoho nemá, přijde si méněcenný. Ale chcete o tom slyšet víc, jak na to pohlížím já?
W. A.

Lidé jsou zvláštní "druh." Celý život se prakticky honíme jen za tím, abychom měli koho milovat. Ale když ho máme, nevážíme si ho a odvrhneme ho, jen abychom získali "něco lepšího". Ale proč? Proč to tak je?
Jak jste si již někteří, kteří čtete můj blog déle, mohli všimnout, sama jsem zamilovaná a to skoro dva roky, kdy ta největší "vlna" lásky neustále přichází a odchází. Poslední asi dva měsíce je to nejhorší. Tím víc, že ho potkávám ve škole, každý den ho vidím...
Když máme normální fungující vztah, logicky se to pokazí. Když se to může pokazit, samozřejmě se to pokazí.
Není možno, aby vztah fungoval bez nevěry / hádek / podvodů / lží, ať menších, či větších. Lidé a obzvláště muži na to zřejmě nejsou stavěni, protože jinak si to nedokážu vysvětlit.
Asi bych se vám tu rozepsala i víc, ale není mi dobře. Tak nějak všeobecně. Omlouvám se, možná ještě něco dopíšu později / zítra, ale neslibuji.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Murphy Murphy | 17. december 2013 at 19:20 | React

Možná si myslíš, že to možné není ... ale je. Pokud jsou oba rozhodnutí to nepokazit a mají své zásady, přes které nejdou.
Dneska ale když jsem šla od tebe, přemýšlela jsem o tom, že ... celou dobu "někoho" chceme, a co když ho máme a zevšední nám? Zvykneme si, a už nás přestane bavit?!
Příjde mi, že se člověk bojí sám sebe ... protože něco nechce ale jak může vědět, co příjde za pár dní, týdnů, měsíců? Změní se a přehodnotí své hodnoty -> proto by měly být pevné ...
Asi to nedává moc smysl to co tu žvaním, ale jinak to nedokážu vyjádřit.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama