1st day

15. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
1. Něco o mně
Jsem náctiletý puberťák, prakticky jako každý druhý. Prožívám všechny pocity jako oni a můj život je jako horská dráha, stejně tak moje nálada, která stoupá vzhůru, pak prudce sletí dolů a zase vystoupí jako Sluníčko nahorů a to třeba jen během hodiny. Většinou za to může jeden určitý kluk, což určitě ví ten, kdo můj blog navštěvuje alespoň částečně pravidelně, popřípadě ten, kdo mě zná osobně.
Miluji kvalitní ( i nekvalitní) knížky, především Harryho Pottera, Hunger Games, prakticky všechno od Meg Cabotové... Mám mnoho, ale vážně mnoho knížek a autorů, takže kdybych tu měla vyjmenovávat vše, asi bych se zbláznila.
Mám dosti radikální názory a vše vidím buď černé, nebo bílé. Odstíny šedé většinou neuznávám. Lidé s mými názory často nesouhlasí a ačkoliv mi to na jednu stranu vadí, na druhou stranu jsem s tím smířená, protože už to je h o d n ě let, co jsem za tu divnou.
Snadno se zamiluji takovými těmi dětskými lásečkami, ale odmilovávání je horší. Nejtěžší je přiznat si, že ho mám vážně ráda. U O. mi to trvalo asi do letošního září, aby mi došlo, že ho vážně, vážně, vážně miluju. A on se mi odvděčuje tímhle:
No, nemilujte ho, pitomce.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement