December 2013

12th + 13th + 14 th

28. december 2013 at 15:22 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
12. Můj vysněný kluk
Doteď bych na to místo napsala Ondra. Ale... Ale už nejsem. Už si nejsem jistá ničím, ani sama sebou.
13. Moje vysněná práce
Novinářka, spisovatelka, učitelka ve školce, au-pair. Nejlépe všechno dohromady
14. Země, které bych chtěla navštívit
Irsko, Anglie, Kanada, Japonsko, Nový Zéland, Austrálie
Untitled | via TumblrYes !Out of the universe 😻#Ünlüler ve Moda Tavsiyeleri | via Facebook
Toť k dvanáctému dni.
#Ünlüler ve Moda Tavsiyeleri | via FacebookJustgirlythingsTumblr(1) FacebookOutside Looking In - Jordan Pruittreading♥ | via TumblrI want to be a writer :)Sen na bezmiłość
Toť k třináctému dni.
Places ♥WonderlandUntitledGlowworm caves
A toť ke čtrnáctému.

Diary #22

28. december 2013 at 15:11 | Jamie Montek Williams |  Me & everything about me
Lidičky, miláčci, koťátka moje sněhobílá (hrabe mi).
(Ah jsem debil, proč vypínám we♥it, když sem jdu dát obrázky? Kill me)
Pořád dokola poslouchám Selena Gomez - Love will remember a ten začátek, jak tam kecá Džastin... Vždycky mě to rozbrečí a rozněžní... Je to dokonalé a už vůbec nevím, co sem psát takže to ukládám do rozepsaných a budu pokračovat zítra (22.) a snad to nějak dopadne x.x
Eh, jaksi jsem na tento článek pozapomněla a jdu ho zrenovovat.
awww <3 | via Tumblr❤️❤️❤️❤️
Jak jste si asi mohli všimnout, můj blog oblékl nový kabátek. A přemýšlím, že to tu celé překopu, stejně se už novinkám o celebritách a galerii moc nevěnuji, ale zase jsem si s těma rozcestníkama dala takovou práci... Uvidím, ještě to promyslím. Ale co jsem chtěla (musím se pochlubit) říct: Dostala jsem se do JOSHe, gájz! Můžete mě tedy vídat právě na onedirection-ff , takže jestli chcete poslat povídku, do předmětu můžete napsat SPECIAL FOR JAMIE a já vám ji zveřejním přednostně.
(4) teen wolf fan art | TumblrDylan O'Brien my celeb crush <3
Taky jsem začala koukat na nový seriál, Teen wolf, nah. A strašně moc jsem se do něj zamilovala, do Stilesova mimózního chování, do praštěnýho Scotta, do ignorantskýho Dereka a to jsem teprve (pořád) v první sérii. Dávám si jeden díl denně, víte?
Lydia, you're so perfect ❤️aww ♥JacksonGirl's, what you think ♡♡ Teen Wolf: fairytale : | via TumblrLolColter Haynsey sweetness overload!Credit - http://teen-wolfconfessions.tumblr.com/post/59537047326Tyler Posey + Dylan O'Brien bromance
No, to jsme zase zajeli někam jinam než jsem chtěla.
Kouká někdo na teen wolf?
Co prázdniny?
Co Vánoce? Našli jste, co jste si přáli?

9th + 10th + 11th day

21. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
9. Město ve kterém žiju
Praha...?
10. Proč jsem začala s blogem?
Abych měla kam zveřejňovat své povídky a kam psát o svých myšlenkách.
11. Můj momentální stav.
Nezadná, zamilovaná a to na tvrdo ^^

8th day

20. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
8. Jsem šťastná?
Ano. Mohu říct, že v závěru šťastná jsem. Nejenom kvůli Ondrovi, s kterým si píšu a který je prostě on (má nový účes a mrtě mu sluší). Vím, že to zní zvláštně, ale přes to všechno, co mi dělá a přes to, že se kvůli němu neustále trápím (dokonce i brečím. VE ŠKOLE!), ho prostě... miluju. Jo, bohužel je to tak.
Ale jsem díky němu šťastná, takže se to vyrovnává, ne?

5th day + 6th day + 7th day

19. december 2013 at 18:04 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
5. Moje oblíbené jídlo a pití
Pardon, ale tohle je neskutečně hloupá otázka, takže na ní odmítám odpovídat.
Snad jen:
6. 3 věci, které bych chtěla aby se nestaly
- Aby mi Ondra neřekl, že o mě nestojí.
- Aby se na mě kamarádi nevykašlali.
- Aby nebyli Ondrovi spolužáci takový hnusní kreténi a mohli bychom spolu klidně mluvit!
7. Oblíbené knihy/časopisy
Časopisy: Snad jen Bravo, protože tam vždycky píšou hlouposti a já se pobavím + plakáty.
A knížky.... Mám hrozně moc oblíbených knížek, je to průřez všech možných žánrů a druhů... A vyjmenovávat se mi je nechce, pardon :)

4th day

18. december 2013 at 9:00 | Jamie Montek Williams
4. Moje závislosti
Závislosti. Takové pěkné slovo. Je toho ale tolik, na čem člověk může být závislý!
Dřív jsem si myslela, že jsem závislá na čokoládě. Ale ne, nejsem, bylo to jen namlouvání.
Pak jsem si myslela, že je to facebook. Ale omyl, ten to také nebyl!
Dnes si uvědomuji, že nemám žádnou závislost. Tedy na věcech, které můžu vlastnit. Mám závislost na jiných věcech a to především na osobách.


Díky, šmíráku

17. december 2013 at 17:05 | Jamie Montek Williams |  Stories.
Obrázek dodám později, omlouvám se, ale vážně mi není dobře x.x
Pro Stylesovou / Plaš*****u :3

Be mine!

17. december 2013 at 15:55 | Jamie Montek Williams
I love youLove
Lidé jsou posedlí vztahy, každý potřebuje někoho mít a když nikoho nemá, přijde si méněcenný. Ale chcete o tom slyšet víc, jak na to pohlížím já?
W. A.

3rd day

17. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
3. Můj vzor
Můj vzor... Vzor... Je mi líto, ale na tohle asi nic moc nenapíšu, protože vzory nejsou nic moc, co bych uznávala. Jistě, mám ráda spoustu celebrit, ale... Nikdy jsem nikoho z těch celebrit za opravdové vzory nebrala. Je mi líto, ale je to tak. Možná si řeknete, že se mnou musí být něco špatně, ale nemám vzory, jen oblíbence.
Možná ještě tak na půl Justin Bieber a Liam Payne, dva velcí bojovníci, spolu s Demi Lovato, která úspěšně překonala bulimii a začala se mít ráda takovou, jaká je...
Co vy? Máte nějaké vzory? Proč jsou vašimi vzory?

2nd day

16. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
2. Oblíbené seriály
Já popravdě na seriály moc nekoukám, nemám na to čas a ani moc náladu. Ale na co se ráda podívám jsou klasika Simpsonovi, popřípadě Glee a Supernatural (česky Lovci duchů.)
U žadného z těchto seriálů jsem neviděla nikdy všechny díly, leckdy třeba jen prvních pár, ale každý z těchto seriálů si mě něčím získal a proto je řadím mezi své oblíbené; tedy hlavně Glee a Supernatural.
A co vy? Jaké jsou vaše oblíbené seriály? Koukáte pravidelně, nebo s prodlevou několika dílů? Čím si vás získaly?

Diary #21

15. december 2013 at 13:50 | Jamie Montek Williams |  Me & everything about me
Já... Já nějak nevím, co si mám o všem myslet. Jsem zmatená.
:)Ed sheeran
Nechci si vám tady pořád stěžovat, to vážně ne, ale nemám, co vám víc říkat, jak se vám svěřit a co přiznat. Jsem vážně příšerně... Zmatená. A zoufalá. To je pěkné slovo.
Chci si s ním hrozně moc promluvit, ale bojím se. Je to logické? Chybí mi. To také není moc normální, že? Aby vám chyběl někdo... Někdo jako je on x.x
Nebudu si dál stěžovat, stejně vás to nebaví, tak vám sem jen naházím pár obrázků. """Pár"""
FacebookIt's called friendship. | via TumblrKatherine Pierce | via FacebookLogan LermanThe Day We Metmy gods, byeUntitled(2) love | Tumblr

1st day

15. december 2013 at 10:00 | Jamie Montek Williams |  Challenge about me
1. Něco o mně
Jsem náctiletý puberťák, prakticky jako každý druhý. Prožívám všechny pocity jako oni a můj život je jako horská dráha, stejně tak moje nálada, která stoupá vzhůru, pak prudce sletí dolů a zase vystoupí jako Sluníčko nahorů a to třeba jen během hodiny. Většinou za to může jeden určitý kluk, což určitě ví ten, kdo můj blog navštěvuje alespoň částečně pravidelně, popřípadě ten, kdo mě zná osobně.
Miluji kvalitní ( i nekvalitní) knížky, především Harryho Pottera, Hunger Games, prakticky všechno od Meg Cabotové... Mám mnoho, ale vážně mnoho knížek a autorů, takže kdybych tu měla vyjmenovávat vše, asi bych se zbláznila.
Mám dosti radikální názory a vše vidím buď černé, nebo bílé. Odstíny šedé většinou neuznávám. Lidé s mými názory často nesouhlasí a ačkoliv mi to na jednu stranu vadí, na druhou stranu jsem s tím smířená, protože už to je h o d n ě let, co jsem za tu divnou.
Snadno se zamiluji takovými těmi dětskými lásečkami, ale odmilovávání je horší. Nejtěžší je přiznat si, že ho mám vážně ráda. U O. mi to trvalo asi do letošního září, aby mi došlo, že ho vážně, vážně, vážně miluju. A on se mi odvděčuje tímhle:
No, nemilujte ho, pitomce.

Češi; xenofobové a homofobové

14. december 2013 at 14:55 | Jamie Williams
Tak jsem se zase jednou rozhoupala, že napíšu něco extra inteligentního na téma týdne. "Češi". Nejprve jsem nevěděla, co k tomu napsat, nebyla jsem si jistá, zda k tomu mám co říct, ale nakonec jsem si přikázala: Teď si k tomu prostě sedneš a dřív jak něco rozumného na to téma nesesmolíš, neotevřeš si ani facebook, ani hocz. A tak jsem teda tady spolu se svými názory na náš národ, které vám může přiblížit právě nadpis článku.

You're nobody till somebody loves you (5)

14. december 2013 at 10:00 | Jamie Williams |  You're nobody till somebody loves you
Proč je ta úvodka tak příšerně roztažená? Ať se snažím jak se snažím, pořád je... takováhle. Ale líbí se mi. Jednou ze mě bude grafik, na to si vsaďte.

You're nobody till somebody loves you (4)

13. december 2013 at 10:00 | Jamie Williams |  You're nobody till somebody loves you
Tento díl je velmi - velmi - velmi krátký, ale nijak jsem to rozepisovat nechtěla, proto je to jen těchto pár řádků. Nikde ovšem není psáno, jak dlouhý by jeden díl měl být, takže tak ^^

Be angry, be strong, be... be...

12. december 2013 at 18:58 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Na začátek si dáme takovou jednoduchou otázku.
KDO JSEM?
Yes You! 8|:
Tak strašně bych chtěla sama sebe znát, vědět, kdo a proč tu jsem... z těhle myšlenek mě vždycky rozbolí hlava a nikdy nevím, jak si s nimi poradit. Znáte někdo tento blog? Zase mě napadlo, že bych se tam zkusila dostat jako korekturka. Nejde mi o ten "tým" JOSH (dřív to tak bylo, ale už mě to přešlo). Mně jde hlavně o blog jako takový, protože díky němu jsem zase začala psát, naučila jsem se psát a snažím se být lepší a lepší, chci se na blogu podílet, mám spoustu nápadů na zlepšení rubrik a podobně, jako lepší orientace atd... Ale momentálně se mi do toho nijak moc nechce. Osoby, které jsem zbožňovala a které """""""""zbožňovaly"""""""""" mě, teď pomlouvají kde mohou... Nechápu tenhle svět, kdy jsme na jednu stránku dokonalé kamarádky a hned na druhou stranu se pomlouváme, kde můžeme.
Zrady přichází ze všech možných stran a já se bojím, kdy zase co přijde.
O., že mě nezradíš víc, než už se ti to podařilo? Že už mě nezraníš a nerozdupeš zase mé srdce?
(O Stajlesový nemusím mluvit, o té vím, že mě nezradí. Jsme BDSF a to se jen tak nedá zrušit -> BDSF = Best Directioners Sisters Forever)
BrokenBDeleting..........Love
I... I just don't know how I should feel. I'm broken. Yeah, that's right word. Broken.
Who?Please.

You're nobody till somebody loves you (3)

12. december 2013 at 10:00 | Jamie Williams |  You're nobody till somebody loves you
Další dílek, povídka je kompletně přednastavená a za nic se nezaručuji ^^ Je možné, že tam jsou chyby /překlepy, ale vážně se mi to po sobě nechce číst, četla jsem to jen jednou a i tak jsem svůj styl absolutně nepoznávala. Snad se vám to zalíbí.

My ff bromances

11. december 2013 at 18:33 | Jamie Williams

Bromances

***
***
***
***
***
***
***
***
***
***

You're nobody till somebody loves you (2)

11. december 2013 at 17:28 | Jamie Williams |  You're nobody till somebody loves you
Druhý díl vám tímto přináším, ho ho ho, Santa Claus jsem. Ne, kecám, když už, tak Ježíšek. No nic. Nebudu vás nudit těma kecama, co tady přináším vždycky, ale stejně na ně nikdo nereaguje. Bla bla bla, vidíte to? Zase kecám x.x Ach jo.
P. S. Za chyby neručím!

Finding you was so hard. But loving you is... harder.

11. december 2013 at 17:18 | Jamie Williams |  Me & everything about me
smileUntitled | via Tumblr
Tak si Jamie zase sedla k počítači a uvažuje, co bude dělat. Poslední dva dny zase jedu Union J a slušně mi z nich hrabe jen tak btw. Mám rozepsanou novou povídku, pro změnu fan fiction a doufám, že se mi ta vícedílka povede ^^ Stajlesová četla prolog a\ prohlásila, že se jí líbí (snad nekecala) a tak ji (povídku) sem hodím a doufám, že se vám to bude líbit a třeba mi někdo i hodíte komentář ^^
Dnešek byl zase tragický, vážně. Nejenom, že O. přišel do školy pozdě (jo, kontrolovala jsem mu skříňku, zda tam má bundu. Jsem divná?), ale on si ještě odejde před oficiálním koncem vyučování?! A jinak zdravý?! Ach jo, jsi pako kluku. Ale moje, víš? (Proč píšu, jako bych si s ním povídala? x.x Je něco špatně?)
No fajn, Stajles (Púová) mě opustila a tak si úvodku musím zřejmě napsat sama. Vytvořit. Nebo někomu řeknu, nah, to bude mnohem lepší než tuto.
Need you ..TumblrTumblramazing | Tumblr
To datum jsme dneska řešily o matice a usoudily jsme, že je to dobrý datum na vdávání a že bych měla jít za O. a zeptat se ho, zda si mě dneska vezme.
Víš, lidi se normálně berou kvůli lásce. Ale já se beru kvůli datu.
BffCrazyCrazy Mofo!♥ | via Tumblr
Končím, jdu pracovat na povídce (povídkách).

Částečný přesun

10. december 2013 at 7:02 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Hey guyyyyys!
Popravdě se mi do přesunu vůbec, ale absolutně vůbec nechtělo, ale nakonec to holt přišlo. Nevím, zda je to jen dočasné řešení, nebo dlouhodobé, ale najdete mě i na tomto blogu:

Can't love - Can't hurt

Ano, citát je od mé Stajlesové (Harryho), takže se jí tímto znovu omlouvám :P
Nebojte, budu se dál snažit psát i sem, ale kdo ví, zda to bude vůbec fungovat že x.x
Bye 2013Hello.~Hazza~Part. 3 | via TumblrMidnight Memories.AdorableNiall Horan IHeartRadio Release AlbumAdorablenessOh the boysNiall 1D albumsdreams | via FacebookI D O L SHarry Styles <3 | via Facebook1D on GMA in New York City, NY - November 26, 2013 - 1D Updates & News | via FacebookUntitled1D on GMA in New York City, NY - November 26, 2013 - 1D Updates & News | via Facebook1D on GMA in New York City, NY - November 26, 2013 - 1D Updates & News | via FacebookThose asses(1) Me gusta | Tumblr:)😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💍💍💍💍💍💍💍💍UntitledJustin Bieber | via Facebookwhere am i? | via TumblrUntitledFacebookFacebookAlways believe💕💕💕
Dobře, dobře, už končím.

Diary #18

7. december 2013 at 13:56 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Nemám náladu vymýšlet nadpis, název článku, nic. Nemám náladu na nic. Nemám náladu. Nemám.
I'm ok. XxDon't be deceived
Nevím, co mám psát, prostě jen píšu, mám pocit, že se musím vypsat, ale nemám na to náladu, mám pocit, že bych měla cokoliv dělat, ale nechce se mi, měla bych se jít učit a místo toho myslím na něj. Pořád na něj myslím. I ve spánku.
Kdosi nejmenovaný mi napsal, že takhle zamilovanou holku ještě neviděl. Nevím, zda to mám brát jako kompliment, nebo je to špatně x.x
don't be afraid you're already deadLost...
Teď na mě mluvila máma. A já jí odpověděla: "Ondra." Jen si povzdychla, zamlaskala a odešla, přičemž si mumlala cosi o tom, že jsem idiot. Zamilovaný idiot.
All days...
I love you, and...depressionUntitledLogan Lerman <3
Nevím, co se to se mnou děje. Nikdy jsem se takhle necítila. Doopravdy ne. Vždycky to bylo lehce nervózní a nespokojené, ale ne tak... šílené. Jsem šílená?
SuicideWhy
Včera... Něco jsem slyšela. Něco mi bylo řečeno. A já se musím zeptat: Vážně jsem trapná?
...Thats all i want 💔❤️* | via Tumblr...Relationshittt quotes

You're nobody till somebody loves you 1. část

7. december 2013 at 12:42 | Jamie Williams |  You're nobody till somebody loves you
Nová vícedílná povídka. Hádejte na čí motiv je napsaná.

Diary #17.

6. december 2013 at 17:30 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Tak strašně se nesnáším. Za to, co všechno dělám, za to, jaký jsem srab, za to, kdo jsem. Možná vám ty řeči zní hrozně poraženecky, ale bohužel to tak je. Jsem zbabělec, nemám sílu na nic. Chci být s ním, bez falešných pomluvačných pohledů a řečí všech kolem, chci být s ním přesně jako já, chci, abych to byla já. A aby to byl on. Nedává to smysl, že?
Dneska jsem si zase vyslechla totiž móc pěkné řeči.
Koukni, to je sladké. Máš tu svou obdivovatelku!
A hele, ona na tebe čeká než přijdeš do školy? Není to pěkné, Ondro?
Koukej, i po škole na tebe čeká!
Tvá obdivovatelka je pořád tady!
Nesnáším je. Tak strašně moc je nesnáším. Nechci je znát, chci být... Dává smysl volná? Nechci být svázaná jejich předsudky, jejich myšlenkami. Chci být sama sebou.
Khairi Hmaidi - Messages | via Facebooklet's fly together. ♥ | via TumblrUntitled | via Tumblr•. | via TumblrFire in my mindTwitter Cardinspiring life quoteYeah!„Facebook“Untitledbest friend♥Hug
Končím. Nemám na to sílu. Nemám na nic sílu.
Nemám sílu žít...
Ztrácím sama sebe.
A to se mi nelíbí.
Kdo jsem?

I'm... Fine.

6. december 2013 at 7:06 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Já jsem vám včera zapomněla přidat x.x Cokoliv přidat. A tak se do toho vrhám teď. Jak uvidíte na obrázcích, pořád nemám moc dobrou náladu x.x A stále za to může jeden idiot. Jeden pitomý, nafoukaný, arogantní, sobecký, dokonalý idiot. x.x Ale náladu mi zlepšuje můj drahý kamarád (Ano, Tomášku, myslím tebe), takže se to alespoň částečně vyrovnává. Jsem na tom špatně, ale on mi vždy dokáže zlepšit náladu :3
Včera se mi stal neskutečný trapas x.x Vážně, neskutečně neskutečný. Čekala jsem na Stylesovou a stála u dveří do šatny, protože jsem na schodech viděla holky ze třídy. Jenže z druhých schodů naproti šel i on s nějakým kamarádem. A ten jeho "kamarád" se na mě tak pohdravě podíval. Proč na něj čekáš? Jenom jsem ztuhla a nevěděla co říct, tak jsem vyblekotala cosi ve smyslu, jestli mluví na mě a on že jo x.x Nesnáším se za to, jak moc jsem "nenápadná". Chci nesnášet i jeho, tak moc ho chci nenávidět, ale... NEJDE TO!!!
Ale zase mi může vylepšovat (zhoršovat) náladu fakt, že se na mě vždycky O. podívá. Jen mě sleduje tím svým pohledem a já celá roztéká-á-á-á-m.
Snad se máte lépe, zlatíčka. Povídejte si se mnou! Jak se máte? Co škola? Těšíte se na Vánoce? Těším se na vaše komentáře! (Snad nějaké budou.)
P. S. Je trapné, že mě ignoruje už i vlastní bratr. Ale aspoň se vrací vše k normálu. K ignoraci, na kterou jsem zvyklá.

diamonds | via Tumblror bothh | via TumblrQuote | via FacebookJosh Hutcherson. | via Facebookpicture says it all-NopeKhairi Hmaidi - Messages | via FacebookTumblrMαmα we αll go to Hell [ ☠ ] | via TumblrNordic Frost | via TumblrAwwHahahahai love you.❤#222Untitled | via TumblrUntitled | via Tumblr•.‘. Fēëliпğś .’.• | via FacebookPeter pan😍Untitled | via TumblrTumblr# | via FacebookUntitledboys | via Tumblr

Nightmare

5. december 2013 at 9:42 | Jamie Williams |  Stories.
Krátký (jak jinak než sto slovný že) drabble. Snad se někomu zalíbí.

Ublížená

4. december 2013 at 9:30 | Jamie Williams |  Stories.
Jejda mane, tuhle povídku už mám dost dlouho napsanou, ale zapomněla jsem vám jí sem hodit. Máte právo mě zabít *chrání se před kameny*

Diary #15 aneb I love him, but he is... He is him.

1. december 2013 at 11:47 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Dobře, dobře, končím. Radši. Jinak by těch obrázků bylo zase x a to by se Vám zřejmě moc nelíbilo, než byste dojeli nakonec, chápu. I tak jich je poměrně dost, nemyslíte?
Prostě... Mám takovou horskou dráhu ze svých nálad a emocí. Včera mi přijela kamarádka z Liberce, takže jsem celý den strávila s ní a zakázala jsem si myslet na O. Jenže pak to na mě prostě večer zase padlo a... Probrečela jsem večer a v noci se mi o něm zdálo. Jak jen to on dělá, že mi věčně leze do snů? Nemám moc dobrou náladu už jenom kvůli tomu, že mě na facebooku kompletně ignoruje a... No, nebudu si tu zase věčně stěžovat, že.
I tak ale doufám, že si to někdo přečte a třeba i zanechá komentář.

Gifs 0.5

1. december 2013 at 11:10 | Jamie Williams |  Gifs
Vím, že velikostně to nesedí, že je v tom bordel, ale jsou to gify, které pro mě z různých důvodů něco znamenají a proto vám je sem dávám. Doufám, že se najde někdo, komu se budou také líbit a třeba i zanechá komentář xx

Je to jako sen

1. december 2013 at 10:53 | Jamie Williams |  Stories.
Ano, já vím. Další z mnoha zamilovaných - a pro mě tak netypických - slaďáků. Ale snad vám to nevadí. Možná sepíšu i nějaké to diary. Kdo ví.