Zayn Malik a Perrie Edwards jsou zasnoubeni

22. august 2013 at 9:00 | Jamie Williams |  News
Už jsem Vám tu novinku chtěla napsat včera, ale jsem v šoku. Možná i naštvaná. Chce se mi brečet, křičet, rozbíjet věci a nevím co ještě.
Chodí spolu necelý rok, jsou tak mladí a zasnoubí se? Předevčírem to potvrdila Zaynova maminka, že Zayn Pezz požádal v neděli o ruku a ta mu to potvrdila. Poté to potvrdil i Zayn. Já si jenom říkám, proboha proč?
Ano, jsou spolu sladcí a mám je ráda, jako couple, ale... Tohle nejde. Proč?
Zaynovi je dvacet a je zasnoubený? Jo, je to postavený na hlavu a nemůžete mi říct, že není. Jsem zásadně proti tomu a vždycky budu. Neunesu fakt, že jsou zasnoubení, že se budou brát a že místo paní Malik bude patřit Perrie. Znám spoustu Zaynerek a jelikož je znám osobně, přála bych to spíš jim, než Perrie. Není to tak, že bych Pezz neměla ráda, mám a moc (nejsem jako většina Directionerek, které jí mají rádi kvůli tomu, že chodí se Zaynem. Já jí právě kvůli tomu nenáviděla, potom jsem si poslechla Change your life a až pak jsem začala Little mix mít ráda. To je ale jiný příběh), ale prostě si nedokážu představit, že by měla být paní Malik. Jistě, mají se rádi a je vidět, že se mají rádi hodně, že se dali dohromady samovolně (jsem LS, tudíž někteří tu narážku pochopíte), ale... Ne, tohle prostě nejde.
Ano, rozumím jim. Mladá láska je slepá, každý v tomto věku má pocit, že je v tuto chvíli jejich láska věčná, ale... Nemohu to zkousnout, prostě to nejde. Je mi líto, ale... Miluju Zaynnieho, miluju i Pezz, One Direction, Little Mix, ale... Nejprve začne Jesy z LM chodit s Georgem z Union J (další moje zlatíčka) a pak se tihle dva zasnoubí. Těch nových zpráv je na mě nějak moc. Chce se mi brečet.
Btw. Předpokládám, že dnes vám přidám ještě nějaký ten článek, takže se uvidíme. Zatím pa.
 

4 people judged this article.

Comments

1 ruthi. ruthi. | Web | 22. august 2013 at 9:20 | React

Budeš to muset překonat. :) Já proti nim nic nemám, ano jsou mladí, ale láska je slepá, a buď to bude navěky a nebo ne, musíme se s tím smířit. ;)

2 Nicola Nicola | Web | 22. august 2013 at 11:41 | React

Já když byla jejich fanynka, tak jsem byla zamilovaná do Zayna, když s ní začal chodit, tak jsem je fakt neměla ráda. Nebo spíš ji, přišlo mi že nám ho bere. Jsou spolu už přes rok. Vím, že v dubnu se o tom šeptalo, tweetli si a pak později to vyšlo na jevo, když od ní odcházel. No nic se neděje přes noc že, takže pro nás mohou být spolu rok a může to být klidně dýl. Podle mě na zasnoubení není nijak brzo. Neznamená to, že se hned za rok vemou, mohou taky zjistit, že jim to neklape a svatba prostě nebude. Podívej se na to, jak je dlouho zasnoubená Miley Cyrus a furt do toho nebouchli. :) Kamarádka byla požádána o ruku v sedmnácti a pak se po roce rozešli a taky se nevzali. Mě tohle přijde od tebe celkm sobecký, i když vím jaký je to pocit. Protože nikdo z nás nikoho z kluků nezná a nevíme jak doopravdy smýšlejí, protože - kapela vždy hraje danou roli od managmentu, vždycky. Zvlášť takhle uměle vybudovaná. Navíc Zayn je z kapely asi nejimpulsivnějším členem a vždycky všechno dělá ve velkým. Když si třeba vzpomenu, jak randil během X-Factoru tak se třeba i divím, že jim to vydrželo až doteď, protože mi přišel jako celkem záletník. Ale, co když potkal tu pravou a cítí to? Není pak trochu sobecké říkat, že si to nějaká directionerka zaslouží víc, když by si pak vůbec nemuseli sednout ? :)
Jen můj názor :)

3 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | 22. august 2013 at 11:47 | React

[2]: Rozumím ti a jsem ráda, že jsi se tak rozepsala :) Ano, možná to zní sobecky a asi to i sobecké je, ale to je zase můj názor.
Také uvažuji nad tím, jak do toho všeho sedí Modest a popravdě mě to i děsí, nerada nad tím uvažuji, když si uvědomím, že všechno na co jsem u nich zvyklá je možná jenom příkaz od M!M...

4 Nicola Nicola | Web | 22. august 2013 at 12:07 | React

[3]:Já si právě pamatuju, že třeba u Tokio Hotel to tak bylo a ještě to furt tak nějak sedí, jeden největší děvkař, ten další zase stydlivej, tajemnej. Ono asi každá celebrita je naprosto jiná od toho, jak se prezentuje. My už si je pak jenom idilizujeme z fotek, povídek, interview. :)

5 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | 22. august 2013 at 12:20 | React

[4]: Nejhorší je, že doopravdy nevíme, jací jsou a vždycky si je idealizovat budeme, protože nejspíš nikdy nedostaneme všechny šanci, abychom je do podrobna poznaly. Ne nejspíš, určitě.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement