Rozhovor s Evee

15. august 2013 at 19:47 | Jamie Williams |  Rozhovory
Znáte jednu praštěnou třináctku? Ne? Já jo.
Sice jsme se tolikrát poškorpily, ublížily si a řekly si dost ošklivých věcí, pořád jí mám ráda, ačkoliv se mi to těžko přiznává.

1. Jak jsi se dostala k psaní?
Jednou jsem se nudila, tak jsem sepisovala příběhy, co mi říkal můj děda :DDD A tak nějak jsem se přes 1D dostala na povídkový blogy a pak jsem to zkoušela sama 2. Proč píšeš?
Přijde mi to jako osvobození. V některých povídkách je svět tak, jak bych ho chtěla já. A prostě je to kus mě a nehorázně moc mě to baví :33 3. Máš nějaký vyhraněný styl psaní? Nebo spíše druh psaní? Jestliže ano, proč?
Nope ? Asi ne 4. Co říkáš na prázdniny? Užíváš si je?
Totálně. Sice se semtam nudím, ale i tak je to boží. Přijel a zamnou kámoška, nah :33333 5. Jak jsi se dostala k vlastnímu blogu?
Kris a Ellight. Ony mě k tomu donutily a mně se to zdálo jako dobrý nápad :33 Tohle jim jsem dlužná 6. Máš nějaké oblíbené autory?
Carolinedixion, Kris, Ann, Ellight, Chriss, samozřejmě tebe, ale ta povídka musí být smutná a ne Larry , Annie_Baz, C., Ruby a všechny z lovebites. Teda.. většinu 7. Opustíme psaní a vrhneme se k osobnějším otázkám. Představ si, že se musíš představit v deseti slovech. Jaká by to byla?
Šílená, divná, trapná, pozitivně naladěná, kamarádská, ale přesto škodolibá , praštěná, chytrá (hellyeah), malý egoista,. Doufám, že malý 8. Jsi důvěřivý typ?
Ani moc ne. Teda... pokud jsi nejsem jistá. 9. Stalo se ti někdy, že jsi někomu uvěřila a on tě zradil? Jak jsi se cítila?
Právě teď to prožívám. Erm, cítím se... došlo mi pravda, takže je mi líp než před pár dny 10. A poslední: Jsi zamilovaná?
Jop. A celkem hodně.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement