Rozhovor s Deni.

14. august 2013 at 18:58 | Jamie Williams |  Rozhovory
Ano, i Jamie se rozhodla věnovat rozhovorům.
Můj první zkonstruovaný je s holčinou z blogu Charmed all, s Deni.
Najde se někdo, kdo by byl ochotný udělat rozhovor se ~MNOU~ nebo někdo, s kým bych mohla udělat rozhovor já? Ozvěte se mi, prosím, buď na e-mail: jamie.horan.williams@gmail.com nebo skype: pervertjamielovehornyhoran69 nebo zkrátka sem do komentáře s kontaktem! :3

1. Jak jsi se dostala k blogování? je to sice klasická otázka, ale příběhy jsou leckdy zajímavé, tudíž jí položit musím.
K blogování mě přivedlo to, že jsem milovala jeden seriál. Byl to seriál Charmed a já jsem o něm prostě chtěla mít blog. Zpočátku mě bavilo přidávat novinky a všechno to, co k tomu patří, ale později mě to bavit přestalo a tak jsem celý blog předělala do současné podoby.

2. Kolik blogů jsi měla? Zůstala jsi u nich? Jestli ne, proč jsi se jich vzdala?
Toto je můj první blog a myslím, že i poslední, nemám potřebu zakládat nějaký nový blog.

3. Máš vyhraněný typ článků? Rozmýšlíš si předem, o čem budeš psát, nebo si řekneš, že si teď sedneš k počítači a něco sesmolíš?
Obvykle mě nápady na články napadají kdykoliv a kdekoliv. Stává se mi, že prostě jdu po ulici a najednou mě něco napadne. Někdy, když mě nic nenapadá, zeptám se na facebooku svých čtenářů, o čem by si rádi přečetli a zrealizuju to. A vyhraněný typ článků.. píšu prostě články na téma blogu, úvahy, něco o módě, kosmetice, občas přidám nějakou tu grafiku a podobně a jiné články ani přidávat nechci.

4. Jak dlouho se věnuješ psaní a grafice?
Psaní jsem se věnovala od malička, vždycky mě to bavilo a tak jsem dokázala sedět ve svém pokoji a psát příběhy. S grafikou jsem začala tak tři roky zpátky.

5. Chtěla bys v blogování ještě dlouho pokračovat nebo víš, že je to jenom chvilkové?
Chtěla bych pokračovat a moc! Nedokážu odhadnout, jak dlouho mi to vydrží, ale doufám, že ještě dlouho.

6. Myslíš, že má tvůj blog šanci stát se populárním?
Nevím, spousta lidí mi tvrdí, že už populární je, já si to moc nemyslím. Je pravda, že návštěvnost mě mnohdy ohromuje, ale nikdo nikdy neřekl, co to vlastně znamená mít populární blog a každý si pod tím představuje něco jiného.

7. Jak si užíváš prázdniny?
Skvěle! Byla jsem na dovolené, snažím se být co nejvíc se svou nejlepší kamarádkou a taky ostatníma kamarádkama. Ještě mě čeká týden strávený u babičky, na což se už moc těším!

8. Co je momentálně tvoje nejoblíbenější písnička?
Mám jich víc. Nikdy nedokážu říct, jaká je moje nejoblíbenější písnička.

9. Proč jsi se rozhodla dělat rozhovory?
Přišlo mi to jako dobrý nápad a výhodné, jak pro mě, tak pro ostatní.

10. Tvoje vysněné povolání a záložní plán?
Moje vysněné povolání je redaktorka v nějakém časopise a spisovatelka. Záložní plán nemám, ale nikdy jsem neměla problém najít nějaké jiné řešení a tak v to doufám:)
 

2 people judged this article.

Comments

1 louis-and-harry louis-and-harry | 14. august 2013 at 19:56 | React

já bych byla velice ráda, kdybych s tebou mohla udělat rohovor. ^^ na skype ti přišla žádost, jsem tam jako elisabethanne :)

2 Yima Yima | Web | 11. october 2013 at 21:59 | React

Jako se mnou můžeš taky klidně udělat rozhovor. :D Děláš online nebo offline rozhovory?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement