Rozhovor s BELIEBERS

15. august 2013 at 20:21 | Jamie Williams |  Rozhovory
Mám tu dvě belieberky a jednoho beliebera, kteří byli natolik ochotni mi poskytnout rozhovor. Tu ho máte!

1. Jak jste se dostali k Justinovi? Nejde o to, jestli si to pamatujete přesně, ale o to, jestli víte alespoň přibližně. Klidně se rozepiště.
Kristýna: Já ho strašně ze začátku nesnášela, pořád jsem mu nadávala a tak, byla jsem hroznej hater, ale pak to nějak kolem prázdnin 2011 přestalo když jsem viděla a slyšela Next 2 you. Tam mě dostal. V září 2011 jsem si pustila Never Say Never a už to bylo. Začala jsem si ho hledat na googlu, na fb jsem dala like na různý stránky, založila si twitter a už jsem do toho spadla:)
Marian: Bylo to tak že jsem se přistěhoval do vesnice a přišel ke mě jeden kluk a pustil mi ho ukázal mi ho hodně se mi zalíbil poslouchal jsem ho asi 2 měsíce potom jsem si začal schánět o něm věci atd...a prostě jsem si řekl že budu na všechny srát že se ho budu ve všem zastávat že toho dokázal hodne a bylo mu teprv 16.
Budu Belieber za necelý 2 měsíce 4 roky:)
Kate: Bylo to před 2 roky, když jsem byla s kámoškou venku.( Obě sme vždycky Justina nesnášeli.) Poslouchali jsme různý písničky, a najednou tam hrálo Eenie Meenie od Justina. Strašně se mi to líbilo, tak sem se jí ptala kdo to je, a ona že je to Justin Bieber. Já nejdřív jakože takej ten 'poker face' že no tyvole, Bieber. Ale pak večer, sem si to pouštěla furt a od tý doby se mi strašně moc začal líbit ^^
2. Proč Justina máte rádi?
Kate: Heh. No, záludný, nevím jak vytvořit odpověď tak, aby to znělo alespoŇ trochu normálně
Prostě, on je zlatej, má srdce na správným místě, to jak pomáhá malým dětem s rakovinou apod. má úžasný písničky, on je krásnej. Prostě, je to užasnej člověk! Promiň, líp to asi nedám:D
Kristýna: Myslím, že díky němu jsem vážně jinej člověk. Než jsem ho začala poslouchat strašně jsem milovala rock/metal a tak. Když se podívám na svoje starý fotky tak jsem nosila příšerný hadry a teď vlastně jsem normální. Díky bohu. Takže tohle je určitě jeden z důvodů, že mě vlastně svým způsobem zachránil. Jinak miluju jeho hudbu, jeho texty písniček, dokážu se do toho vžít. Miluju co dělá pro lidi. Jsem strašně ráda součástí téhle velké věci. Nebýt beliebers tak bych byla několikrát na dně, ale s tím, že vím, že mám beliebers tak si hned přijdu líp i když je mi nejhůř.A navíc on mě taky naučil respektovat ostatní lidi, naučil mě toho vážně hodně a já jsem mu za tohle vděčná.
3. Změnilo se něco tím, že posloucháte Justina?
Marian: Ne, nic se nezměnilo:))
Kristýna: Určitě. Jak už jsem psala tak jsem změnila styl, celkově i styl hudby jsem začala poslouchat jiný. Díky němu taky vím jací jsou haters svině a tak jsem prostě nějak přestala mít nutkání hejtovat celebrity což jsem předtím dělala hodně.
Kate: Změnilo se hodně věcí, bývala jsem takej pesimista. Všechno mě štvalo, a neměla sem ani moc kámošů. Díky Justinovi, sem poznala hooodně ale hodně skvělejch lidí, jako například Valču, Ivet. Došlo mi, že hejtovat ho, byla jedna z největších kravin, kterou jsem mohla udělat. Díky němu, se změnil můj pohled na svět, na haters, a vůbec, celej můj život se změnil.
4. Změnilo se chování okolí vůči Vám? Jak na to zareagovali?
Marian: Ano reagovalo mužete si to přečíst http://ask.fm/Bieberkoo11
Kristýna: moje okolí nijak zvlášť. Byli spíš rádi, že jsem začala poslouchat něco normálního, jenom si pár lidí ze třídy nebo okolí myslí, že to přeháním nebo tak, ale já to o sobě vím. Nijak nehejtujou, možná tak mají blbý narážky nebo tak, ale jinak všechno v klidu:)
Kate: No, jak na to reagovali.. Hodně lidí mě za to zezačátku strašně kritizovalo, že posloucham buzíka a tak.. Ale časem, se to podalo, dokonce z některých jsou i Beliebers. Někteřá jsou stále haters, ale už ne tací, jaký byli.
5. Co jste díky němu získali?
Kristýna: Spíš za něj dávám peníze (:D). Ale ne tak určitě jsem se díky němu podívala do Vídně, získala jsem větší sílu na to abych věřila ve své sny, protože předtím jsem vlastně ani pořádně žádný neměla. Takže určitě víru a nejlepší rodinu co jsem si mohla přát. Díky němu jsem se poznala s jednou z mých nejlepších kamarádek (ano, mluvím o Angie), která mi splnila jedne z mých snů a to, že mě vzala na M&G. A toho si strašně vážím!
Kate: Získala jsem díky němu plno věcí.. Zkušenosti, plno nových kámošů, zážitků,druhou rodinu, rady do života. Dal mi toho hodně, a za to jsem mu neskutečně mco vděčná!
Marian: Sebevědomí,lásku,vědět říct to co si myslíme...Prostě on mi ukazál co je to svět strašně jsem se změnil dřiv jsem byl takový agresivní když mi nadávali ale ted to vubec neřešim napíšu nebo řeknu jim svuj nazor a jsou mi ukradený :)) abych se snima hádal s haters je zbytečný!.. On je můj vzor at si říká kdokoliv všechno možný na mě..Ale když něco někdo napíše na něj nebo řekne okamžitě se ozvu a zastanu!
6. Proč myslíte, že je Justin tak častým terčem nenávisti?
Kristýna: Protože dokázal víc než kdokoli jiný v jeho věku. A navíc měl ještě nevyspělý hlas když začínal a to ho myslím hodně poznamenalo. Holky po něm šílely, kluci si nedokážou přiznat, že ty holky chtějí víc Justina než je a proto začali s tím jaká je Justin holka, neumí zpívat, je to gay atd atd. Zvyšují si tím sebevědomí a pokud jste si někdo všiml tak většinou ti co nadává na Justina tak nemají profilovky na FB nebo tam mají třeba obrázek pejska aby zakryli svoji ošklivost. Takže si vážně myslím, že tady jde pouze jenom o závist.
Kate: Můžou být různý důvody. Ale podle mě, jde nejvíce o závist. Neříkám, že ve všech případech, ale ve většině jo. Ale tak, není se čemu divit, to co on dokázal ve svých 19ti letech, před rokem, před dvěma. Dokázal toho hrozně moc, a o tom, se může většině z nás jen zdát. Ruku na srdce, každý by chtěl dokázat to co on.
Marian: Protože toho dokázal víc jak oni a oni mu záviděj!..Nenáviděj ho jenom za písničku Baby..Všechno si na něj vymyslej a pak z toho dělájí skandály a potom se to šíří dál a dál a přitom to jsou lži ! a oni z toho potom dělaj že je to pravda a všude to píšou!...Jsou strašně ubohý nevim jestli mu závidějí slávu nebo že chodil se Selenou nebo že má tolik peněz atd..Ale oni nepochopěj že Justin si prošel v dětství peklem..odešel mu táta a musel si to vybojovat sám! A ted všem ukazuje že sny se plní a oni ho za to nenavidějí...
7. Opustíme Justina, ale zůstaneme ve světě celebrit. Co ještě kromě Justina posloucháte? Máte někoho rád stejně jako Justina?
Marian: Ano třeba furt poslouchám Michaela Jacksona
Kate: One Direction. Hodně lidí, mě za to odsuzuje, že nejsem 'True Belieber' ale už sem si na to zvykla. Nejsem jen Belieber, ale i Directioner:) Taky mam strašně ráda Miley Cyrus a Demi Lovato
Kristýna: Určitě One Direction, Selena Gomez. Tyhle mám ráda na stejné úrovni jako Justina a pak jinak obdivuji strašně moc lidí. Beoyncé, herečky a herce z PLL, TVD a Gossip Girl, Chachi určitě nejvíc v tanci, Miley, Demi...Ale Justin, 1D a Selena jsou u mě na prvním místě:)
8. Je hezké vidět, že někteří beliebers dokáží být současně i directioners. Proč myslíte, že jsou mezi těmito dvěmi fandomy takové hádky? A otázka na holky, jste LS nebo ES?
Marian: Jako nemám nic proti 1D ale ty Directioners (některý) jsou fakt na ránu!! Strašně všude píšou že vubec nic nedokázal ale potom to všechno jde na nás na Beliebers že jsme to začli my!..
Kristýna: Proč ? Na to se snažím přijít už hodně dlouhou dobu, a nějak se mi to nedaří. Ale je to podle mě o tom, že někteří Beliebers tvrdí, že 1D se opičej po Justinovi, a tak, a Directioners se brání, a tak řeknou něco na Jusse. Tímto neříkám že za to můžou beliebers, určitě ne!! Ale ty hádky, prostě podle mě vznikaj uplně zbytečně, bezdůvodně, a nebo kvůli nějakým kravinám! a přesně tohle, mě na tom nejvíc štve.. Nesmyslný, bezdůvodný hádky -.-
Jinak jsem ES spíš než LS, ale i kdyby byl Larry pravda tak je mi to jedno, protože takovej už člověk je a s tím nic neuděláš:)
Kate: Jestli sem LS, nebo ES ? Popravdě, ani nevím.. Já respektuju obojí. Asi to vyzní hnusně, ale neřeším to. Jsem Directioner tělem i duší, ale tohle téma jde mimo mě, protože kvůli tomu jsou taky časté hádky. Každopádně, Larryho respektuji! Nevadilo by mi, kdyby byl Larry real. Naopak.)
9. Máte blog? Jestliže ano, na co je zaměřený?
Kristýna: Nemám. Dřív jsem měla, ale teď to nemám nějak zapotřebí, nemám na to čas, jsem ráda když stihnu napsat kousek příběhu, který pak stejně dám na wattpad. Takže u mě by byl blog i celkem zbytečný:)
Kate: Blog nemám, mám pouze stránky na FB. Dřív jsem měla blog, ale omrzelo mě to, teď mám radši stránky na FB
10. Mám na Vás spousto otázek a mrzí mě, že už je to poslední. Nevím, na co se Vás zeptat, tak plácnu tu nejkasičtější. Jak si užíváte prázdniny?
Kristýna: Prázdniny zatím super.Už mě štve, že to bude končit a zase škola. Půjdu do prváku , takže budu mít strašně málo volnýho času. Jinak prázdniny jsem si užila celkem dost. Potkala jsem se s hodně kamarádkama od beliebers a tak takže za to jsem strašně ráda:))
Kate: Prázdniny ? PER-FECT! Byla jsem an táboře, v Anglii, u kámošek na chatě, věčně jsem venku, nakupuju, blázním jediný co mi chybí, je moře, kam teprv pojedem. Za tyhle prázky jsem potkala neskutečně moc lidí, a jsem za to vděčná!
Strašně mě štve, že už jen nějaký 2 týdny, a je zase škola. Táááákhle rychle mi to uteklo
 

1 person judged this article.

Comments

1 Deni Deni | Email | Web | 16. august 2013 at 11:04 | React

Ahoj, nechci otravovat, ale postoupila jsem do úplně posledního kola SONB a moc ráda bych vyhrála, tak tě prosím, abys obětovala pár sekund a hlasovala pro mě a můj blog (charmed-all.blog.cz), bud ti moc vděčná!:) http://krasna-sluchatka.blog.cz/1308/sonb-posledni-kolo
Jinak promiň, že píšu sem, nenašla jsem reklamy:/

2 Naty Naty | 24. may 2014 at 22:03 | React

:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement