Recenze: Byla jsem otrokyní v satanské sektě

18. august 2013 at 20:05 | Jamie Williams |  Movies & books & others
Název: Byla jsem otrokyní v satanské sektě (v originále: Vater unser in der hölle)
Autor: Ulla Fröhling
Překlad: Bohumila Kučerová
Nakladatelství: Klokan, 2009
Počet stran: 377

Obsah:
Angela vyrůstá ve zdánlivě vážené a spořádané rodině. Její rodiče jsou ve skutečnosti členy satanské sekty a dceru "půjčují" k sadistickým hrátkám, sexuálnímu zneužívání a vymývání mozku...
Naoko se vše zdá skvělé. Milující otec, starostlivá matka, ochranářský starší kluk a malá, andělsky a šťastně vyhlížející dívka. Jenže je vše takové, jak se jeví?
Ne. Již od batolete je holčička zneužívána, vlastně prakticky od dětství je seznámena dopodrobna o sexu, sexuálních sadistických hrátkách. Otec jí nejprve jako malé miminko osahává, poté jí zneužívá orálně, do pusinky jí rve vlastí ztopořený penis a nezajímá ho, že se jeho dcera dusí a pláče. Poté jí začne zneužívat koitálně, análně, surově jí bít, strkat jí věci do pochvy... A tomu všemu přihlíží její matka, nijak jí nebrání. Nemá děvčátko ráda, dává jí za vinu, že dva předchozí syni umřeli a ona si "přivlastnila" jejich život.
Po několika měsících začne otec přivádět různé "strýčky", pro které holčička není nic jiného než nová sexuální hračka. Následuje dětská pornografie, dětský bordel a nakonec přivedení do sekty, kde jí znásilní všichni přítomní. Musí mlátit jiné děti, zabíjet nemluvňata, pít jejich krev a jíst jejich srdce. Tiše trpět, nikdy neplakat a vždy poslechnout to, co jí přikáží.
Jak to celé dívka snáší? Trpí mnohočetnou poruchou osobnosti. Zní to jako pohádka, ale dívka se ve věku několika měsíců dokázala "rozdělit", zbavit se bolesti, kterou jí otec působil Bylo jí tak málo, její nízký věk ty pedofily ještě lákal, ale nikdo nepoznal, že to není jen jedna dívka. V jejím těle se střídalo tolik duší, rozdílných myslí s rozličnými potřebami a touhami. Některé se občas potkali, ale většina z nich žila oddělené životy a nikdy je nenapadlo, proč si někkdy nevzpomenou na to, co dělali předtím, proč se jim ztrácí tolik časových úseků.
Byli tu "hostitelské osobnosti", tedy Stefanie, zažívající jen ty šťastné okamžiky až do otcvoa pohřbu ve třinácti letech. Na její místo nastoupila Traute.
Pak tu byli "dětské osobnosti", které vznikly při traumatických událostech. Například Nicki, Susi, Carola, Katka, Lena, Robbi, Dina, Hasso - chlapec, Conny - chlapec, Heiko - chlapec, Tamara, Thomas - chlapec, Mona a Manule, Romy.
Pod pojmem "pomocné osoby" se skrývali ti, kteří ostatním osobám dodávali potřebnou sílu a energii při traumatech.
"všednodenní systém" vznikl krátce po otcově smrti. Tyto osoby pomáhají vládat všední dny.
"Děti sekty" vznikly, když A. Přišla do satanské sekty. Žily pouze tam, dlouho nevěděly, že existuje i jiný svět.
"Osobnosti vytvořené či ovlivněné strýčkem Paulem" vznikaly při akcích, kterých se účastnil tzv. Strýček Paul.

Shrnutí:
Kniha vypráví o tom, jak těžké a neskutečně neuvěřitelné dětství Angela zažila a odhaluje tuto nemoc, kterou dříve mylně onačovaly jako schizofrenii. Ukazuje se zde, jak satanské sekty fungují, jak zvrácené mají rituály a pravidla a dává se najevo, jak moc je dnešní svět lhostejný vůči těm zvrácenostem, které jsou páchany na nevinných obětech neschopných se bránit.

Můj názor:

Ačkoliv kniha vypráví o těch neskutečně nechutných věcech, kteréprostě stále nejsem schopná pochopit, líbila se mi. Ne obsahem, ale tím "okolo". Rozhodně každému se silnějším žaludkem doporučuji, aby si tuto knihu vyhledal a přečetl.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement