August 2013

Sraz Elite Family

30. august 2013 at 19:34 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Jako pecka dozvědět se den předtím kolem půl jedenáctý večer, že nakonec můžete jet :D
Dneska jsem byla na srazu Elite family a bylo to... Nu, mám na to rozporuplný názor, ale když to vezmu kolem a kolem, bylo to dost povedené.
Už od začátku to bylo všeobecně rozděleno na dvě skupiny, starší a mladší. Ráno jsem šla se sestrou na metro a po menších neshodách jsme se sešli s Péťou, alias Nianem, alias panem Horanem (On je totiž jediný, s kým jsem ochotná se dělit o Niallera …) a ještě několika holkama. Povídala jsem si se Zoe, sestra se styděla a předváděla se. Jeli jsme na Hlavák, kde se k nám měla připojit Karel (ano, holka). Nemohli jsme jí najít, ale konečně jsme se našli s Míšou a... On tam hrál na piano, klavír, nebo co to bylo a musím říct, že umí hrát! Ten kluk je strašně super :3 Už od včerejška jsem mu slibovala, že bude mít závaží a to jsem také plnila. Každou chvilku jsem za ním přišla, objala ho, on mě objal a po několika objetích mě začal šimrat na zádech, za což jsem rozhodnutá ho milovat až do konc života, protože to je strašně příjemné! Nejradši bych mu dala pusu!
Když jsme konečně dorazili na Václavák, bylo nás tam už dost. Kubu, kterému jsem taky měla dělat závaží, jsem ale neviděla. Jenže byl tam Mirek, můj drahý snoubenec. Bylo mi blbý za ním jít a říct: "Jé hele, pamatuješ si mě? Já jsem ta cosis jí měl vzít," takže jsem mlčela, ale pak se mi taky podepsal do sešitu a nějak jsme se poznali.
Dneskajsem se domluvila na facebooku s Jeany, že se potkáme, ale já jí zaboha nemohla poznat. Potom jsem viděla dvě holky, které tam jentak stály a ačkoliv jsem si nebyla jistá, jestli patří k nám, šla jsem k nim, objala jsem je a představila se. A Jeany se představila, obě jsme vyjekli jméno tý druhý a znova si skočily do náruče, snad ještě pevnějš než předtím :D
Poznala jsem spoustu holek, u kluků to bylo jednoduchý, tolik jich tam nebylo …, ale až když mi řekly jméno, protože podle profilovek si je vážně nepamatuji. Tolik objetí jsem nedostala už hodně dlouho, doopravdy! Ale líbilo se mi to, každou chvíli v náručí někoho jinýho :3 Kuba, Míša (!), Petruna (jak se to zdrobní do mužský podoby, Petrun?), Jeaný, Zoe, Ronnie, Haniss, Mirek, Aňa, Karel, Bára, Baruzz, … Vážně si tu na vás na všechny nevzpomenu, omlouvám se!
Poté, co jsme se přesunuli do Parku Přátelství na Proseku, zase jsme jenom seděli, povídali si a všeobecně se tak nějak seznamovali. Byli tam lidi, na který jsem se vážně těšila a pak zase sorta, která nesnáší mě a já zase je, tudíž.. Jistě, vadilo mi, jak na mě koukaj a pomlouvaj moje chování, ale co. Chytřejší ustoupí, tak ať si trhnou. Lidi, který miluju a na kterých mi záleží, tam bylic se mnou a ne proti mně a to je to, na čem mi doopravdy záleží.
Nakonec jsme si zahráli jednu hru, což zamrzelo, myslela jsem, že holky daly nějaký program do kupy, ať vystoupí z kruhu ten, kdo … To mě vcelku bavilo, obzvláště to, jak jsme na sebe museli řvát a stejně jsme si nerozuměli.
Potom zase nastala povídací chvíle, kdy jsme se pošťuchovali, vtipkovali a všeobecně panovala poměrně dobrá nálada. Jak by také ne, jsme přeci jenom skupina, která se má ráda, ne?
V tu dobu se všichni fotili a výkřiky: "Jéé, pojď se se mnou vyfotit, prosím!" a jim podobné dost zabolely. Proč? Žádný z nich nebyl směřovaný mně.
Všichni se začali potom tak nějak roczcházet, někdo jel domů, nějaké skupinky se šly courat sami a zbylo nás tam necelých dvacet, ovšem lidi, který mám ráda, takže to bylo super. Hráli jsme pravda, nebo úkol a některé návrhy byly dost švihlé, některé zase lidi odmítali udělat... Bylo to zkrátka crazy a možná i trocchu weird.
Nakonec, v necelých půl šesté, mě to už přestalo bavit, všechna ta láska směřována všem, kromě mě, vzala jsem ségru a šly jsme. Dost zamrzelo, že když chtěl odejít někdo jiný, bylo to samé: Né, nechoď, proč bys chodila, buď tu ještě s náma" a když jsem já oznámila, že jdu všichni úplně chladní. Tak jdi, no. A ani mě neobjali, což vcelku brutálně zamrzelo. Ale co, jinak jsem si to užila, tak jsem si řekla, že to nebudu hrotit.

Zkrátka jsem se zaláskovala do spousty dalších lidiček, někteří mi za ten necelý den vážně přirostli k srdci a na další sraz zaručeně půjdu, ačkoliv se spoustou z nich se plánuji určitě sejít dřív.


Why i am Larry Shipper?

27. august 2013 at 19:09 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Trochu složité téma na článek, heh? No... Proč jsem LS. Ačkoliv jsem kluky pořádně jmény neznala, ani jsem o nějakých přítelkyních nevěděla, všimla jsem si zvláštně důvěrného vztahu mezi jedním kudrnáčem a tím ukňouraným (pardon, ale Loui má prostě kňourák - a nemůžete říct, že ne!). Úsměvy, šeptaná tajemství, polibky, tajuplné doteky, vševědoucí pohledy... Promiňte, ale... neřekla bych, že to je normální vztah mezi kamarády. Ne, nepřestávejte číst, prosím, dočtěte tento článek a pokuste se pochopit, proč podporuji to, co podporuji.
Jenže poté se objevila Eleanor. Dle mého mezi nimi vážně něco bylo. Louis miloval Harryho a Harry zase Louise, jenže poté se něco stalo. Možná tlak médií, možná soukromé problémy s orientací, kdo ví? Faktem ovšem zůstává, že se rozešli a Louis byl šťastný s Eleanor. Ale asi (toto jsou jen domněnky, není to pravda, tudíž to prosím berte na vědomí!) se něco změnilo, možná si pan Tomlinson uvědomil, že pro něj Harry něco znamená, ale znovu se mezi nimi něco stalo. Harry by s coming outem neměl problém (tajemná tetování, stoprocentně gayské oblečení a chování., otevřené kamarádství s gayem - jo, Grimy, je řeč otobě!), jenže Louis ano. Teď to neberte zle, ale fakt, že si Harry na koncertě nemohl pořádně sednout, zřejmě ho bolel zadek (z čeho asi?) a Louis měl záda zdevastovaná škrábanci... A ano, byl to stejný koncert... Nebude to náhoda, nemyslíte?
Jenže jelikož mají ve smlouvě s M!M nařízení, že nesmějí být homosexuální nevycházejí s pravdou ani jeden najevo. Jenže kde ta pravda doopravdy je? Nikdo netuší.

Poslední dobou začínám o MOMENTÁLNÍ existenci Larryho pochybovat. Vždyť, proč by se Louis měl zdržovat v přítomnosti Harryho, když má skvělou dívku? (Ano, správně, Eleanor mám ráda. Je to milá holčina, spíše roztomilá než hezká, ale prostě mi k němu nesedí. Ne, není to tím, že v Louim vidím gaye, nesedí mi k němu typově - chápete, ne?) Doufám, že časem se dozvíme pravdu o Larrym, Eleanor, Modestu, homosexualitě, vztahu mezi Harrym a Nickem (just friends?)...


Žij!

26. august 2013 at 20:56 | Jamie Williams |  Jednorázové
Jednorázovka pro mého drahouška Liama. Hope you like it! xx

Why i am Directioner?

26. august 2013 at 20:55 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Pamatuji si to jako by to bylo včera. Bravo na facebooku sdílelo odkaz na nějakou novou pecku od, pro mě zatím neznámých pěti kluků. Jelikož jsem se nudila, za oknem chumelenice a na parapetě pořádná vrstva sněhu, pustila jsem si to a nelitovala jsem. Na začátku se objevil pohledný hnědooký klučina s květákem na hlavě, kterého jsem si ze začátku pletla s druhým kudrnáčem. Pamatuji si, jak jsem si říkala, že je moc hezký, ale ve chvíli, kdy se tam objevilo blonďaté modrooké pometlo věděla jsem, že jsem ztracená. Ztrácela jsem se v jeho pohledu, úsměvu, dokonalých rtech a ačkoliv jsem ho v životě neviděl naživo, pro mě to byla láska na první pohled. Hleděli jsme si z očí do očí, nebo spíše z očí do obrazovky, ale hned mi bylo jasné, kdo je můj pravý crush.
Začala jsem o nich hledat víc a víc informací, pídila se po všem, i po těch nepotřebných "faktech" a hledala jakýkoliv obrázek. One Direction, X-Factor, pět kluků, co se neznali, kudrnáč, květák, černovlásek, ukníkaný hnědovlásek a můj blonďák. Proužky, kšandy, mrkve, kevin, to všechno tvoří Louise. Jídlo, rovnátka, Irsko a obavy z váhy, Niall. Kočky, motýlek, Louis, to byl zase Harry. Fóbie ze lžic, úchylka na Toy Story, Daddy Direction, hotový Liam. A nakonec tajemný badboi s rampou na hlavě, nutnou potřebu zrcátek a jméno Zayn, správně psané Zain. Všechno prro mě bylo nové a já si je každým dnem zamilovávala čím dál tím víc. Nepamatuji si přesné datum, kdy jsem si je poprvé poslechla, ale vím, že to bylo nějak před vydáním klipu k One Thing.
Nyní je miluji celým svým directionerským srdcem a vděčím jim za mnohé. Třeba i za to, jak jsem se vypracovala v psaní, kolik lidí jsem poznala a třeba i za to, že jsem alespoň trochu známá po blogovém světě. Že lidé znají mé povídky.

A proč se vlastně nazývám directionerem? Protože jsou pro mě inspirací, útěchou, přáteli, vysněnými manželi a morální podporou. Zní to divně, ale kdo to nezná, nepochopí.

Why i am Belieber?

25. august 2013 at 16:43 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Justin je... Nekonečným zdrojem inspirace. To, co on dokázal, nedokáže jen tak někdo. Je vyjímečný tím, jak se dokázal vypořádat s tím, co si pro něj život přichystal. Nikdy to neměl lehké. V životě nechodil na lekce zpěvu, ani se neučil hrát na žádný hudební nástroj, ale podívejme se na to, jak to ovládá dnes. Šel si za svým snem, tvrdě dřel a už jako dvanáctiletý dokázal svým hlasem rozproudit ulici. Sedával na schodech před divadlem Avon ve svém rodném městě, pouze s kytarou v ruce a vydělával sobě a matce na živobytí. Samozřejmě, že i ona pracovala, ale nebylo to tolik, aby mohli mít "úroveň", či jak to nazvat.
Když se Justinovi ozvali z nahrávací společnosti, jeho mamka byla nedůvěřivá; vždyť, kdo jí mohl zaručit, že to není podfuk? Ale on to podfuk nebyl a rozjela se jeho kariéra. Nikde ho nejprve nechtěli, byl prý moc mladý a byl risk, posílali ho do Nickelodeonu a na Disney, ale Scooter (nebo-li jeho manažer) udělal dobře, že to nebral.
Když nahrál první píseň, začal objíždět veškerá rádia, i ta, kde ho nepouštěli do oběhu a zahrál jim akustickou verzi One Time. Lidé ho začali milovat.
Justin ale není jenom dětskou hvězdičkou, která vyletí do vzduchu, užije si několik let slávy a rozprskne se do ztracena. My, beliebers, na něj nikdy nezapomeneme. Pro nás je legenda. Pro nás je živoucím důkazem, že sny se mohou plnit.
A proč že ho vlastně už tolik let, něco kolem pěti, miluji? Samozřejmě, je krásný, roztomilý, sexy, sladký, kouzelný, prostě dokonalý. Ale má i srdce na pravém místě. Nestydí se jít za postiženými dětmi, hrát si s nimi (do očí mi vhrkávají slzy nad naší malou Avalannou, pravou paní Bieber) a prostě dělá všechno pro ostatní. Roztrhal by se. I přes tohle všechno ho ale lidé nenávidí a urážejí. Proč? To jsem nikdy nepochopila. Ale tohle je můj vzkaz pro haters:
Nikdy se ho nevzdám. On je mým idolem, mým vzorem a jen díky němu dělám to, co miluji: píšu vlastní příběhy.
Jeho magický hlas dokáže způsobit to, že mi po zádech přeběhne mráz, dostanu husinu a začnu se chvět, dokonce se i rozpláču. Když se zaseknu a nevím jak dál, stačí mi se podívat na jeho plakát, poslechnout si jeho písničku a do žil se mi vlije nová energie, zatímco se mi v hlavě začnou jen hýřit nápady.

Ano, stále si uchovávám naivní představu, že jednoho dne stanu po jeho boku a svěřím mu své srdce, které stejně už dávno vlastní. A co jako? Pro teď je můj život. Nevím, jak dlouho se mě bude držet, ale vím, že nikdy nebudu litovat těch prolitých slz pro něj, hádek s haters a ani opěvných slohů, které jsem mu věnovala. Protože teď je pro mě důležitý. A to je hlavní.

50 faktů o mně!

25. august 2013 at 16:41 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Tak i já jsem tady s prvními 50ti fakty o mně. Dufám, že se to ujme a já budu moct psát dál!
Pokud máte nějaké otázky, věnujte mi je do komentáře :) Na všechno odpovím.

Hot or not #4

25. august 2013 at 0:12 | Jamie Williams
Tak co myslíte? Hor or not? Za mě jednoznačné hot! :)

Spřátelené blogy?

23. august 2013 at 7:58 | Jamie Williams
Je to zcela jednoduché, ba dalo by se říct, že i primitivní! Prostě mi do komentáře napište:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Proč chcete být spřáteleni
4. Kam si dáte ikonku mého blogu? S funkčním odkazem!
Přijímám všechny a nebojte, ozvu se Vám na blog!

Ještě jedno prohlášení.

22. august 2013 at 12:31 | Jamie Williams |  Me & everything about me

JSEM LARRY SHIPPER!!!

To znamená, že neuznávám Elounor, ale Larryho. Je to můj názor, stejně jako váš je ten, že je Elounor real. (Ne, dooopravdy nevím, jak se to píše a ne, vyhledávat si to nebudu).

POKUD NĚKOMU VADÍ, ŽE JSEM LS, NECHŤ OPUSTÍ TENTO BLOG!

Nemám náladu na nějaké hádky s E-něco shippers.

A EL MÁM RÁDA!

Eleanor mám ráda, jenom jí prostě neuznávám jako Louisovu holku. Stačí?

Who are these girls?!

22. august 2013 at 12:18 | Jamie Williams |  News
Eleanor všichni známe, že ano. Mám jí ráda, ale ne dohromady s Louisem, to všichni víme, ale na těchto fotkách vypadají šťastně, což mě přivádí k myšlence, kde je sakra Larry?
Nedají si pusu. Nakonec si nedali pusu, jen se hloupě tlemili. (PROČ LOUIS VYPADÁ TAK ŠŤASTNĚ?! :( kde je jeho slibovaná láska k Harrymu?) Ano, na Eleanor Calder - beard (či jak se to píše) jsem si již celkem zvykla. Okay, beru jí. Mám jí i vcelku ráda, ať je to Eleanor nebo Tina nebo kdo vlastně. Ale pořád jí nemůžu překousnout jako Louiho holku. Není to Louiho holka. Louiho holka prostě navždycky bude Harry, ať si kdo chce říká co chce. Chápete to?
A k druhému obrázku. Jediná moje otázka je: "KDO SAKRA JE TA HOLKA A PROČ HARRYMU DÁVÁ PUSU?!" Mohla bych dál poračovat ve svých bouřlivých reakcích, ale radši vás jich ušetřím, protože by byly plné sprostých slov a to není dobrý nápad před dvacátou druhou hodinou, tudíž budu zticha.
Jak asi můžete usoudit, nemám moc dobrou náladu. Nejdříve pecka ohledně Zerrie zasnoubení. Ještě stále jsem to nepřekousla a nejspíš mi to bude trvat ještě dlouho. Jistě, uklidnění v podobě toho, že se nakonec ani vzít nemusí je hezké, ale i tak. Jo, jsem sobecká a co? Přivlastňuju si je.
Potom tahle krásná fotka Elounor (nebo jak se to píše, doopravdy netuším a doopravdy mě to nezajímá), která mě rozzlobila poněkud víc, než se sluší a patří. Po sestře jsem hodila pánvičkou (přežila, nebojte), protože se mě odvážila zeptat, co se děje. A teď ještě fotka Harryho s nějakou ošklivou hnusnou cuchtou, která je tak umělá, až mě děsí. Ve spojitosti s Harryho gay košilkou to není dobré, protože tuhle sexy košili měl na oslavě svých narozenin a vážně vypadá poněkud přitepleně. Ale to je jedno. JAK SE ZATRACENĚ OPOVAŽUJE DÁVAT PUSU NĚJAKÉ, dle mého názoru UMĚLÉ HOLCE?! Harry, nikdy to už neopakuj. Nikdy, nikdy, nikdy. Prosím. Proč? Protože patříš někomu jinému. Žádné takové husičce, která se k tobě přlepí jenom proto, že jsi slavný. Ano, uhádli jste, k Harrymu budu shippovat výhradně Louise a pak jednu holčinu, která ví, o kom mluvím.
A nakonec mě zcela dobila tahle fotka.
Ta holka vypadá jako Demi. Trochu. Ale především, vypadá jako náhražka. Liam možná vypadá šťastně, ale je doopravdy?
Kde je Dani? Tu holčinu jsem milovala a stále jí nadevšechno zbožňuji. Tak kam jsi jí schoval, Liame, kam a proboha, proč? Co ti udělala? Proč musíš všechny directioners zabíjet tím, že si nabalíš tuhle cuchtu, která je taková jaká je a vůbec se k tobě nehodí? Někdo říká, že jste spolu sladcí a ťuťuňuňu. Jenže ti samí lidé milovali Danielle, takže je vidět, jak je láska věčná. Ne, Liame, doopravdy jí nemám ráda a ani kvůli tobě jí nikdy mít ráda nebudu. Možná jí ještě budu respektovat, ale víc rozhodně ne. Vždyť se na ní podívej, zlato, vůbec se k tobě nehodí. Tak mě neštvi. Ano?

Jediné, co mi zlepšilo náladu je tohle. Několik nádherných fotek mého dokonalého rozumného sladkého roztomiloučkého blonďatého irského štěstíčka, které se na fotkách tak krásně culí. Vyplazuje jazyk atd... Prostě se ksichtí a zlepšuje mi náladu. Ještě že on je alespoň rozumný a netahá si holky na premiéru This Is Us. Radši si vezme partu kluků, začne s nima kravit, nechá se vyfotit.
Otázkou ovšem je, jestli je vážně tak rozumný, nebo je to prostě příkaz z M!M, aby nic nedělal a ještě více nezlobil fandom. Chtěl přesně tohohle Modest docílit? Aby fanynky začaly kluky skoro nenávidět, bouřit se a vířit vody? Všichni to teď probírají, jestli je to se Zerrie pravda, Larryho, tu divnou údajnou Liamovu holku... Ano, Modest si zaslouží potlesk. Ale proč to dělají? My kluky milujeme tak jako tak. A tohle nás bolí, nebo přinejmenším mě. Vážně to bolí, vidět své kluky, svých pět pak ze schodiště, jak jsou dospělí, zamilovaní. Vidět, že uvažují nad svatbou, posléze i dětmi a... Ano. My do jejich života už patřit nebudeme. Možná budeme nějaká ta příjemná vzpomínka na mladická léta, kdy vyprodávali arény. Možná si vzpomenou na ty miliony lidí, kteří k nim vzhlíželi a kteří je milovali a s mírným zasněným úsměvem budou svým vnoučatům vyprávět o tom, co všechno jsme prováděli a jak to celé bylo šílené. Jenže si neuvědomují, jak moc jsou pro nás důležití. Oni jsou nás život.
Edit: 22. 8. 2013, 12:51. Někteří měli problém s mým vyjadřováním, tak jsem upravila nejhorší místa.
Dodatek: Jsem ráda, že ve vás umím vyvolávat tak bouřlivé reakce, ale proč musíte hned hatovat? Drazí ES, nikdy jsem neřekla nic proti El. Mám jí ráda, kdy to pochopíte?

Challenge #2

22. august 2013 at 11:39 | Jamie Williams
Tak na tuto challenge se rozhodně těším, protože knížky jsou moje :33

Challenge #1

22. august 2013 at 11:37 | Jamie Williams |  Challenge about me
1. Něco o mě
2. Oblíbené seriály
3. Můj vzor
4. Moje závislosti
5. Moje oblíbené jídlo a pití
6. 3 věci, které bych chtěla aby se nestaly
7. Oblíbené knihy/časopisy
8. Jsem šťastná?
9. Město ve kterém žiju
10. Proč jsem začala s blogem?
11. Můj momentální stav - zadaná
12. Můj vysněný kluk
13. Moje vysněná práce
14. Země, které bych chtěla navštívit
15. Na co jsem ve svém životě hrdá?
16. Co bych chtěla stihnout než umřu?
17. 5 písniček, které mě vystihují
18. Co ráda dělám ve volném čase
19. Něco o mojí škole
20. Něco o mých kamarádech
21. Co miluji?
22. 4 věci které bych chtěla vědět
23. 10 obrázků z weheartit.com, které mě zaujaly
24. Poslední 2 roky mého života
25. Moje oblíbené blogerky
26. 4 věci, které bych nikdy neudělala
27. Kosmetika kterou nejčastěji používám
28. Co mi chybí?
29. Moje nejoblíbenější oblečení
30. Co se v mém životě změnilo za poslední měsíc

Zayn Malik a Perrie Edwards jsou zasnoubeni

22. august 2013 at 9:00 | Jamie Williams |  News
Už jsem Vám tu novinku chtěla napsat včera, ale jsem v šoku. Možná i naštvaná. Chce se mi brečet, křičet, rozbíjet věci a nevím co ještě.
Chodí spolu necelý rok, jsou tak mladí a zasnoubí se? Předevčírem to potvrdila Zaynova maminka, že Zayn Pezz požádal v neděli o ruku a ta mu to potvrdila. Poté to potvrdil i Zayn. Já si jenom říkám, proboha proč?
Ano, jsou spolu sladcí a mám je ráda, jako couple, ale... Tohle nejde. Proč?
Zaynovi je dvacet a je zasnoubený? Jo, je to postavený na hlavu a nemůžete mi říct, že není. Jsem zásadně proti tomu a vždycky budu. Neunesu fakt, že jsou zasnoubení, že se budou brát a že místo paní Malik bude patřit Perrie. Znám spoustu Zaynerek a jelikož je znám osobně, přála bych to spíš jim, než Perrie. Není to tak, že bych Pezz neměla ráda, mám a moc (nejsem jako většina Directionerek, které jí mají rádi kvůli tomu, že chodí se Zaynem. Já jí právě kvůli tomu nenáviděla, potom jsem si poslechla Change your life a až pak jsem začala Little mix mít ráda. To je ale jiný příběh), ale prostě si nedokážu představit, že by měla být paní Malik. Jistě, mají se rádi a je vidět, že se mají rádi hodně, že se dali dohromady samovolně (jsem LS, tudíž někteří tu narážku pochopíte), ale... Ne, tohle prostě nejde.
Ano, rozumím jim. Mladá láska je slepá, každý v tomto věku má pocit, že je v tuto chvíli jejich láska věčná, ale... Nemohu to zkousnout, prostě to nejde. Je mi líto, ale... Miluju Zaynnieho, miluju i Pezz, One Direction, Little Mix, ale... Nejprve začne Jesy z LM chodit s Georgem z Union J (další moje zlatíčka) a pak se tihle dva zasnoubí. Těch nových zpráv je na mě nějak moc. Chce se mi brečet.
Btw. Předpokládám, že dnes vám přidám ještě nějaký ten článek, takže se uvidíme. Zatím pa.

Gifs 0.2

19. august 2013 at 14:42 | Jamie Montek Williams |  Gifs
Dalších několik "favorite" gifů.
Najdete je v CČ :)

Byla zamilovaná...

18. august 2013 at 20:06 | Jamie Williams |  Stories.
Drabble.
Zamilovaný drabble.

Recenze: Byla jsem otrokyní v satanské sektě

18. august 2013 at 20:05 | Jamie Williams |  Movies & books & others
Název: Byla jsem otrokyní v satanské sektě (v originále: Vater unser in der hölle)
Autor: Ulla Fröhling
Překlad: Bohumila Kučerová
Nakladatelství: Klokan, 2009
Počet stran: 377

Obsah:
Angela vyrůstá ve zdánlivě vážené a spořádané rodině. Její rodiče jsou ve skutečnosti členy satanské sekty a dceru "půjčují" k sadistickým hrátkám, sexuálnímu zneužívání a vymývání mozku...
Naoko se vše zdá skvělé. Milující otec, starostlivá matka, ochranářský starší kluk a malá, andělsky a šťastně vyhlížející dívka. Jenže je vše takové, jak se jeví?
Ne. Již od batolete je holčička zneužívána, vlastně prakticky od dětství je seznámena dopodrobna o sexu, sexuálních sadistických hrátkách. Otec jí nejprve jako malé miminko osahává, poté jí zneužívá orálně, do pusinky jí rve vlastí ztopořený penis a nezajímá ho, že se jeho dcera dusí a pláče. Poté jí začne zneužívat koitálně, análně, surově jí bít, strkat jí věci do pochvy... A tomu všemu přihlíží její matka, nijak jí nebrání. Nemá děvčátko ráda, dává jí za vinu, že dva předchozí syni umřeli a ona si "přivlastnila" jejich život.
Po několika měsících začne otec přivádět různé "strýčky", pro které holčička není nic jiného než nová sexuální hračka. Následuje dětská pornografie, dětský bordel a nakonec přivedení do sekty, kde jí znásilní všichni přítomní. Musí mlátit jiné děti, zabíjet nemluvňata, pít jejich krev a jíst jejich srdce. Tiše trpět, nikdy neplakat a vždy poslechnout to, co jí přikáží.
Jak to celé dívka snáší? Trpí mnohočetnou poruchou osobnosti. Zní to jako pohádka, ale dívka se ve věku několika měsíců dokázala "rozdělit", zbavit se bolesti, kterou jí otec působil Bylo jí tak málo, její nízký věk ty pedofily ještě lákal, ale nikdo nepoznal, že to není jen jedna dívka. V jejím těle se střídalo tolik duší, rozdílných myslí s rozličnými potřebami a touhami. Některé se občas potkali, ale většina z nich žila oddělené životy a nikdy je nenapadlo, proč si někkdy nevzpomenou na to, co dělali předtím, proč se jim ztrácí tolik časových úseků.
Byli tu "hostitelské osobnosti", tedy Stefanie, zažívající jen ty šťastné okamžiky až do otcvoa pohřbu ve třinácti letech. Na její místo nastoupila Traute.
Pak tu byli "dětské osobnosti", které vznikly při traumatických událostech. Například Nicki, Susi, Carola, Katka, Lena, Robbi, Dina, Hasso - chlapec, Conny - chlapec, Heiko - chlapec, Tamara, Thomas - chlapec, Mona a Manule, Romy.
Pod pojmem "pomocné osoby" se skrývali ti, kteří ostatním osobám dodávali potřebnou sílu a energii při traumatech.
"všednodenní systém" vznikl krátce po otcově smrti. Tyto osoby pomáhají vládat všední dny.
"Děti sekty" vznikly, když A. Přišla do satanské sekty. Žily pouze tam, dlouho nevěděly, že existuje i jiný svět.
"Osobnosti vytvořené či ovlivněné strýčkem Paulem" vznikaly při akcích, kterých se účastnil tzv. Strýček Paul.

Shrnutí:
Kniha vypráví o tom, jak těžké a neskutečně neuvěřitelné dětství Angela zažila a odhaluje tuto nemoc, kterou dříve mylně onačovaly jako schizofrenii. Ukazuje se zde, jak satanské sekty fungují, jak zvrácené mají rituály a pravidla a dává se najevo, jak moc je dnešní svět lhostejný vůči těm zvrácenostem, které jsou páchany na nevinných obětech neschopných se bránit.

Můj názor:

Ačkoliv kniha vypráví o těch neskutečně nechutných věcech, kteréprostě stále nejsem schopná pochopit, líbila se mi. Ne obsahem, ale tím "okolo". Rozhodně každému se silnějším žaludkem doporučuji, aby si tuto knihu vyhledal a přečetl.

Rozhovor s BELIEBERS

15. august 2013 at 20:21 | Jamie Williams |  Rozhovory
Mám tu dvě belieberky a jednoho beliebera, kteří byli natolik ochotni mi poskytnout rozhovor. Tu ho máte!

Rozhovor s Betty.

15. august 2013 at 20:03 | Jamie Williams |  Rozhovory
Rozhovor s Betty. :)

Rozhovor s Evee

15. august 2013 at 19:47 | Jamie Williams |  Rozhovory
Znáte jednu praštěnou třináctku? Ne? Já jo.
Sice jsme se tolikrát poškorpily, ublížily si a řekly si dost ošklivých věcí, pořád jí mám ráda, ačkoliv se mi to těžko přiznává.

První rozhovor se mnou!

15. august 2013 at 19:36 | Jamie Williams |  Rozhovory
Můj první podávaný rozhovor byl skvělé holčině Betty a najdete ho na této adrese :)

Gifs 0.1

14. august 2013 at 19:13 | Jamie Williams |  Gifs
A máme tu první várku gifů.
Mám jich tolik, že jsem se rozhodla se s Vámi o ně podělit! :)
Najdete je v celém článku.


Rozhovor s Deni.

14. august 2013 at 18:58 | Jamie Williams |  Rozhovory
Ano, i Jamie se rozhodla věnovat rozhovorům.
Můj první zkonstruovaný je s holčinou z blogu Charmed all, s Deni.
Najde se někdo, kdo by byl ochotný udělat rozhovor se ~MNOU~ nebo někdo, s kým bych mohla udělat rozhovor já? Ozvěte se mi, prosím, buď na e-mail: jamie.horan.williams@gmail.com nebo skype: pervertjamielovehornyhoran69 nebo zkrátka sem do komentáře s kontaktem! :3