Diary #o1o.

18. july 2013 at 18:48 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Ano, jak správně čtete a vidíte, dneska jsem se odhodlala Vám sepsat nový deníček. Stalo se toho tolik, že ani nevím, čím bych měla začínat.

Víte...
Neumím nikdy nic dopsat, zdá se mi, že je toho na mě hrozně moc. Hlídat si gramatiku, čárky, stylistiku, kontrolovat, jestli dává smysl co píšeš... Dřív jsem psala hlavně pro zábavu. Pro sebe, protože mě to bavilo a byl to pro mě útěk z reality, mohla jsem se tam vyřádit, ale teď... Píšu jenom proto, abych "uživila" zájemce.
Ano, zájemci myslím Vás. Já vím, že někteří z Vás mají mé povídky rádi, ale někteří mě hejtují a já ani nevím proč. Co jsem Vám udělala? Ano, nemám dobrou náladu a je to asi vidět...
Občas mám chuť založit si nový blog, jehož adresu bude vědět jen pár lidí, kterým doopravdy věřím a které mám doopravdy ráda, ale pak si říkám: k čemu by mi to bylo? Jakobych teď neměla práce nad hlavu.
Everything but nothing, bromance kingdom, union j fan, all fanfiction ff a v neposlední řadě členství v Be-Teamu, což obsahuje blogy be writer / reader / artist.
Na okamžik jsem byla "dobyta" dobrou náladou od své drahé, ale to zase přešlo. To s Corym, což mě pořád neskutečně bolí a nedokážu si představit, jak je to pro ní těžké, to, že je má drahá ode mě tak daleko, psaní, předzvěst školy... Všechno mi to leze na mozek.
Why he is so perfect?
Mám novou lásku. Musím se Vám pochlubit. Vlastně dvě nové lásky! (ten mrkající Horan nahoře mě mírně znervózňuje a přemýšlím, zda ho smazat. Chm, netřeba, on za chvilku zmizí, protože toho popíšu dost)
První z nich je Caspar Lee.
Není to sladké štěňátko? Dle mě vypadá jako malé pívo, ale je strašně roztomilý. A je to kamarád Harries twins.
Kamarád "kamarád" Harries twins. Kamarád taky rád, že? Uh uh uh!!§ Mám nápad na Caspara a Jacka. Nebo Finna. Nebo JackaaFinna. ňááách! (devil) Ale to nejde, teď jsem si dala předsevzetí, že nebudu nějaký čas psát, protože si musím dát oddech, kvůli výše zmíněným důvodům. Vlastně to ani důvody nejsou, že? :/
Jak se všichni tři culí, cukroušci. Tak sladcí a dokonalí. Všichni. Caspar sice vypadá mírně nervózně, ale nevadí. Třeba ho Jackprávě štípl do zadku. Nebo Finn. Nebo nemá rád kameru.
A druhým Mým novým crushem je Andrew Garfield, především známý z remaku Spider-mana. (teď mě znervózňují ti tři šašci nahoře. PROČ SEM ZATRACENĚ DÁVÁM TY ANIMKY?!)
Sice stojí jako děvka, ale i tak vypadá dokonale. Nemyslíte? Včera jsem se sestrou koukala na Spider-mana a měla jsem sto chutí uškrtit Gwen, která Andrewa mohla líbat. Buhuhuh!
Výraz jako: "Uh, you will be mine?"
A poslední, kde se neuvěřitelně sladce směje. Isn't he perfect?
Svěřovala jsem se Vám už, že naprosto žeru Logana? Ano, Logana Lermana.
Totálně jsem se do něj zamilovala ve filmu Percy Jackson: Zloděj Blesků. A pak Perks of being a walflower? Uh, byla jsem zcela ztracená. Ale totálně.
Aww, isn't he lovely?
Máme i oddělovač s Loganem, to jen tak btw. :D
A teď k poslední věci, kterou jsem Vám chtěla napsat.
Přijde Vám tohle jako Caspar Lee and Harries twins? Mně tedy ne, ale třebas je to jen můj názor... Proč se ptám? Protože přesně tohle mi vyjelo na prvních místech v googlu, když jsem napsala Caspar Lee and Harries twins.
Nejde, abych se o tohle nepodělila. Je to neskutečně dokonalé. Nemyslíte?
Děkuji všem, kteří dočetli až sem, pokochali se shromaždištěm obrázků, zjistili, že Jamie má nové oddělovače (vše ze stránky Zkus Dess). Ráda bych, kdyby mi tu někdo zanechal komentář, ačkoliv mám pocit, že si tu píšu sama pro sebe. Miluju Vás. A ano, už je mi líp :)
[Edit: 18.7.2013 - 18:55] Já věděla, že jsem na něco zapomněla!!! Mám nový layout a to ze stejné stránky jako oddělovače. Co na něj říkáte? Mně osobně se to hrozně líbí. Začínám uvažovat jen nad fantasy layouty. Přeci jenom tenhle blog nemá být hlavně na celebrity.
 

5 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement