Vyhrálas mě, teď jde jen o to, jestli vyhraješ i mé srdce 2

11. june 2013 at 6:57 | Jamie Williams |  Vyhrálas mě, teď jde jen o to, jestli vyhraješ i mé srdce
Omlouvám se, že díl nepřibyl včera, ale neměla jsem nápad. Teď tu ovšem je a já děkuji Amezaftelovi za to, že mi ho do hlavy vložil.
Hope you like it and leave comment! xx

V duchu tiše supím. Ten idiot se mi snad jenom zdá! Jasně, miluji ho, je naprosto boží, super, úžasnej muciky mucq, ale.... Ne, to nejde!
Chtěl jsem si užít HLOUPÝ TÝDEN volna s jednou ze svých belieberek, ale né, ten blonďatej pakoň, který vážně vypadá, že nemá nic lepšího na práci, musí oxidovat a ještě mi jí balit?!
"Hele, An, nevadí ti, že ti tak říkám?" obracím se na ní po večeři, když spokojeně sedíme u mě v obývacím pokoji, ona způsobně sedíc mezi námi, ruce cudně položené na kolenou, my na rozdíl od ní pohodlně rozvaleni. Stydlivě se na mě otáčí a nervózně se culí, přičemž krčí nos, což se mi neskutečně líbí.
"Ne, nevadí," vykníkává nakonec tiše, zatímco pohledem střílí ze mě na Codyho a zase nazpátek. Marně přemítám, jak jí uvolnit a dokázat jí, že nejsme žádní nafoukaní flloutci ze showbyznysu, prostě normální kluci ,přiemž úplně zapomínám na to, co jsem po ní chtěl předtím.
Bez jakéhokoliv slůvka rychle zdrhám na chodby a vytahuji z kapsy mobil, abych mohl vytočit Niallovo číslo.
"Nazdárek, bro, copak?" Jeho hlas je, ostatně jako vždy, plný veselí a ještě více mě utvrzuje v mém plánu, který na An plánuji.
"Čus, Horan. Hele, mám tu tu svojí belieberku, jak jsem ti o ní říkal a... Je trochu stydlivá, pořád na mě a na Codyho pohlíží jako na celebrity a-" Ani nestíhám odmluvit, Ni mi skáče do řeči.
"Cody se k tobě nakýbloval?" ptá se, podtón zcela jasně pobavený.
"Jo," vrčím skrz zaťaté zuby, vytočený na nejvyšší míru. Odpovědí mi je Niallův pobavený smích.
"To je vcelku fuk, ale. Potřebuju, abys sehnal co nejvíc lidí. Seber kluky, zavolejte Edovi, Hazza ať zavolá tomu Grimshowovi, či jak se jmenuje, sežeň Taylor, Demi, já se pokusím sehnat Selenu a Chaze, který by měl přijet a-" Znovu nestíhám domluvit, protože mi ZASE skáče do řeči. To ho vážně nikdo nenaučil, že se to nedělá.
"Těšíš se na Chaze, viiiď?" provokuje mě a já si v duchu slibuji, že jakmile přijede, zaškrtím ho.
"Proboha, Horane, drž chvilku tu tvojí ukecanou hubu," okřikuji ho otráveně. Na něj to vůbec nepůsobí, jen se znovu hihňá. Vážně ho zaškrtím.
Náhle z obývacího pokoje slyším výbuch jasně dívčího smíchu a znovu skřípu zuby. Cody je.... Blonďatej hajzlík.
"Prostě všechny obvolej. Jo, abych nezapomněl, podle jejího twitteru je taky J-Cat, Liam na ně má číslo, ne?"
"Jo, asi jo, myslím, že si ho bral."
"Výborně, ať zavolá i jim. Sežeňte co nejvíce lidí a... začne plán Mega X."
"Vždyť..." Niall se zajíká a chvíli je slyšet jenom jeho přerývavé nadechování.
"To byl... Plán na oslavu, kdyby někdo z nás vyhral Grammy!" [píše se to takhle? Nejsem si jistá]
"Já vím, Nialle. Ale na Beliebers mi záleží víc."
"Do-dobře. Stačí to za dvě hodiny?"
"Jo, to zní fajn. Musím toho taky ještě dost zařídit. Zatím pa, Nialle, a děkuju za to, že mi pomůžeš."
"Nemáš zač, kámo. Pro tebe vše."
Jakmile ukončuji hovor, vytáčím Selenu, která hned nadšeně souhlasí a slibuje, že zavolá Miley, která by mohla přivést i Liama. Chaz také s nadšením přijímá a já se jen těším, až to celé vypukne. Poté se stylem já nic, já muzikant vracím za An a Codym a jen přemítám, jak udělat, aby se v určený čas ocitli venku.

"Cody? Mohl bys mi dojít pomoct s... Nějakejma krabicema z garáže?" naoko nevinně se na něj culím a hrdinně čelím jeho zkoumavému pohledu. Nakonec přikyvuje a, jak jsem čekal, An také vyskakuje, zřejmě tu nechce být sama.
Jakmile vycházíme ven, pohotovně skáču za dveře, abych mohl vzít vlastní munici a zezadu útočím na své překvapené hosty, kteří jen mlčky čelí tomu vodnímu šoku, kterému jsou vystaveni. Vidím strašnou spoustu "celebrit", ktteré po sobě hází balónky naplněné vodou, polévají se kýbly vody, hážou se vzájemně do neskutečné spousty dětských bazénků, které si sebou přinesli, stříkají po sobě z odních pistolí a blbnou jako malé děti, přičemž jejich hlavním cílem je Cody a především An. Ta nejprve jen ohromeně stojí a sleduje všechny ty lidi, které dříve znávala jen z televize, ale poté, a to mě překvapuje, se vrhá do bitvy, vytrhává mi pistoli, kterou jsem doteď nevyužitě držel v ruce a během okamžiku se řeže se všema ostatníma, její stud zcela pryč. Kolem nás se míhají blesky fotoaparátů, paparazi zřejmě mají hody, ale na tom mi nezáleží. Jsem šťastný.
Po necelé hodince všichni posedáváme nebo poleháváme u ohně, všichni leží na všech, končetiny propletené a jen se chichotáme. Na břiše mi leží An, já zase ležím na Niallovi, který má nohy položené na Codym, ten se válí po Taylor, ta zase po Georgovi (který vypadá, jako strašné mládě), ten odpočívá na Edovi, který se zase opírá o nohy mě... To snad ani nejde popsat, jak moc jsme propojeni! O kus dál vidím Harryho s Nickem, kteří jsou pěkně vysmátí a neustále se něčemu řežou, nedivil bych se, kdyby byli zhulení, stejně tak Miley o kousek dál, která se pokouší sbalit Eleanor...
"Tak co, An? Pořád se nás bojíš?" ptám se jí tiše. Upírá na mě ta svá velká kukadla, která mi tolik učárovávají a jen mlčky kroutí hlavou, rty jen kousek ode mě. Nevím proč, ale natahuji se, abych jí mohl krátce políbit a poté znovu ulehnout, přičemž ona obrací pohled k nebi.

"Dobrou noc," šeptá mi Niall do ucha, přičemž mě líbá na tvář a spokojeně se převrací, aby se mu leželo pohodlněji, přičemž se tím pádem ocitám na jeho zádech. Ale nevadí mi to. Mám u sebe všechny, na kterých mi záleží, mám před sebou celý týden volna a... Ano, jsem šťastný. Akorát mě děsí ta myšlenka, že An už za šest, vlastně za pět, určitě už je po půlnoci, dnů odjede a já jí už neuvidím. No co, nějak se to vyřeší. S touhle myšlenkou se vrtím a během okamžiku to zalomuji, stejně tak ostatní, přičemž všichni spokojeně upadáme do říše spánku.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Murphy Murphy | 11. june 2013 at 18:21 | React

to je tak funny .... crazy ... a weird ... ale líbí se mi to zlato :') Těším se na další crazy pokračování :'D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement