So sorry.

25. june 2013 at 9:27 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Čaute moje sněhobílá koťátka!
Strašně se vám omlouvám, že skoro nepřidávám, ale je teplo, mozek je přehřátý a nijak s emi nechce nic dělat. Teď už se mi ovšem chce něco dělat a plánuju tu velké změny.
První změnou je layout. Neříkám, že ten od Arthur není dokonalý; je, ale chci něco podobného tomuto: http://unionjfan.blog.cz/ ... Jestli někdo něco takového umíte, ohlašte se!
Plus bych chtěla šablonku no image, pár pngček do článků, bannery, ikonky na babies a favourites. Možná mě ještě něco napadne.. Huh, ikonku menu samozřejmě!
No, je toho hodně já vím. Miláčci, ale těším se, až to bude pořádně fungovat. Plus bych ráda přijala spoluadminku! Betu tu mám, svou dokonalou Ellight, takže... Jestli by tu byl někdo ochoten pracovat se mnou (přidávat povídku - nepovinné! a novinky - povinné), tak do komentáře:
1. Jméno + blog (jestli nemáš, nevadí)
2. Zkušenosti s blogem
3. Věk
4. Máš ráda One Direction, Codyho Simpsona, Justina Biebera, Eda Sheerana, Harries twins, Union J? Jestli ano, jak jsi je poznala? (Je nutné, abyste alespo|ň někoho z nich měli rádi.... :D ....)
--
Toť vše, miláčci!
Jenom ještě otázka. Jakou vícedílku chcete nejprve dokončit? Udělám to postupně, takhle jich je hrozně moc :'D Tak si vyberte a já se podle vás zařídím! :33
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement