Nikdo mi nikdy nic neřekne a mě už to nebaví! 2

25. june 2013 at 9:33 | Jamie Williams |  Nikdo mi nikdy nic neřekne a mě už to nebaví!
Ano, ano, vidíte dobře, máme tu další díl 1D story! Uvažuji o tom, že bych psala tuhle, pak Justina, Harriese a nakonec Union J, nebo tak nějak. Uvidíme, jaké pořadí budete požadovat vy :3

"Liame!" kňučí Niall a vrhá se svému příteli, který vchází do dveří, do náruče. Chlapec ho poněkud chladně objímá, letmo ho hladí po zádech a poté od něj odstupuje.
"Liame?" opakuje mazlivě tázavým tónem blonďáček a pokouší sebo znovu obejmout, aby v jeho náručí mohl nalézt útěchu a alespoň nějaké ukonejšení.
"Kde je Boo a Hazza?" ptá se Zayn, který vchází dovnitř sesvým obvyklým okouzlujícím úsměvem, přičemž uplakaného Ira bere do své obrovské náruče.
"Co ty, kočičko naše?" směje se černovlásek, zatímco mu prohrabuje vlásky a působí vyrovnaným dojmem, což Nialla uklidňuje. Alespoň někdo zůstává normální!
"Bojím se ho. Louise," dodává na vysvětlenou Niall, jakoby to Zayn nevěděl. Zhluboka si povzdychuje a bere ho za prochladlou packu, vlekoucí ho za sebou za Liamem, který zmizel vyhledat nejstaršího a nejmladšího.
"Ochráním tě. Nedovolím, aby ti nikdo ublížil," konejší ho koutkem úst. A Niall ho poslouchá, věří mu. Nevidí důvod, proč by neměl, Zayn mu nikdy nelhal.
"Louisi? Omluv se Niallovi," rozkazuje hned jakmile vchází do Harryho pokoje. Zmiňovaný chlapec sedí u kudrnáče na posteli, drží ho za ruku, Liam za druhou a něco mu složitě vysvětlují, přičemž benjamínek jen nechápavě těká pohledem z jednoho na druhého.
"Co?!" Louisův tón je rozhořčen a je díky němu poznat, že se kvůli něčemu zlobí, že zjistil něco, co vědět nechtěl.
"Niall. Náš malý blonďáček, kterému jsi ublížil," vysvětluje Zayn pomalým hlasem, kterým naznačuje, co si o celé té záležitosti myslí.
"Promiň mi, Ni, nevím, proč jsem byl tak nepříjemný," papouškuje Louis s tupým výrazem v očích, zatímco se otáčí na Zialla, kteří stojí ve dveřích. Niall bojácně vykukuje zpoza Zaynových zad a tiše pípá:
"V pohodě." Poté se ovšem zase schovává, takže všem musí být jasné, že to zas až tak v pohodě není.
Harry po Louisovi střílí výhružným pohledem plným tiché zloby a Louis se otráveně zvedá, aby mohl jít k jejich drobečkovi. Ten vypískává a jako lasička zajíždí zase zpět za Zaynova záda. Momentálně se k černovlasému chlapci neuvěřitelně upíná, je to jeho jediná šance na to, že by se zbabil svého neuvěřitelného strachu z jakéhokoliv strachu a ještě větší klaustrofobie, kterou dovede způsobit i prachobyčejný křik jednoho z jeho nejlepších přátel.
"Ni, Blondie..." Louisův hlas je tichý a soustředěný na to, aby Nialla uklidnil a nedovolil mu, aby si domyslel co se děje.
"Prosím, promiň mi to, zlatíčko naše. Vždyť snad víš, že bych ti nbikdy neublížil, nebo?" Louisova slova působí alespoň nějaké uvolnění u mladšího a ten se bojácně opovažuje vylézt a kouknout na něj. Poté vzhlíží na Zayna, co on na to a když povzbudivě kýve hlavou, vystupuje zpoza něj. Nejstarší chlapec ho bere do náruče a do vlasů mu tiskne tak falešně ledový polibek, že se Niall otřásá, ale naoko předstírá, že je vše v pořádku.

Souběžně si také slibuje, že přijde na to, co se tu děje, ať ho to stojí, co ho to stojí.
 

6 people judged this article.

Comments

1 Alu:** Alu:** | 27. june 2013 at 19:03 | React

Jé to pěkné jen tak dál doufám, že brzy přidáš další:))

2 ...*_* ...*_* | 9. july 2013 at 17:40 | React

Budeš pokračovat? Doufám, že ano:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement