Nightmares 3

16. june 2013 at 7:10 | Jamie Williams |  Nightmares
Tenhle díl je divnej, ale mám ho předepsanej, takže... :D Takže ani nevím :D

"Ahoj, Zaynnie." Lager se konejšivě usmívá na vyděšeného kloučka, jehož palec si bezděky nachází cestu do jeho pusinky, která usilovně dumlá, aby se zbavila strachu a jen na něj hledí.
"Ty víš, že se mě nemusíš bát." Jeho slova jsou zlá a oba si to uvědomují, ale nekomentují to. Muž přistupuje k dítěti a bere ho do náruče, chytajíc ho pod zakem. U každého jiného by to působilo normálně, děti se takhle přece berou, ale... U tohohle muže je to jiné, se sexuálním podtextem. Všichni totiž moc dobře ví jeho nechutné záliby v choutkách s malými dětmi a především kluky, ale nikdo není sto s tím něco dělat, na to se ho všichni až moc bojí.
"Lager?" ptá se tiše Zayn, ujišťujíc se tím, že tahle osoba před ním je doopravdy tím, za koho ho má. Přikyvuje, ale nic neříká, místo toho chlapce líbá na rty. Ten na to nijak nereaguje, neví, co by měl udělat.
Kdyby malý kluk věděl, že z kouta temné místnosti osvětlené jen několika plápolajícími loučněmi ho pozoruje jeho otec, ubohý Finn připoután a nucen se dívat na to, jak si Lager podmaňuje jeho syna.
"Bojíš se mě?" Lagerova otázka je nepodstatná, na odpovědi mu vlastně ani nezáleží, chce jen více podráždit jeho otce, ještě více ho potupit a ještě více mu ublížit.
"Samozřejmě, že ne. Jak bych se tě mohl bát?" Chlapec ani neví, jak moc jsou jeho slova zraňující. Poté se chichotá drobnými zvonečky štěstí a znovu tiskne své rty na mužovy, které se mu ochotně podvolují, zatímco mu do myšlenek souběžně nasazuje myšlenku na to, co chce, aby dělal dál. Finn bezmocně zavírá oči, ale uši nemůže, je zcela bezmocný vůči stenům, kterými ho Lager schválně provokuje.

"Ahoj, Zaynnie, zdálo se ti něco?" ptá se Jack s úsměvem, když jeho synovec přistupuje ke stolu, na kterém lákavě voní snídaně. Chlapec sebou přistiženě cuká, ale nakonec záporně vrtí hlavou, dobře si vědom Lagerových výhružek.

"Ne, nezdálo, strýčku," odpovídá mu negativně, přičemž se vší silou snaží, aby se mu neklepal hlas. Přeci jenom, v pěti letech moc dobře neumíme lhát a o to je horší, když se vaše sny týkaly sexu s mužem, který unesl vašeho otce a ještě horší záležitostí je, že je vám tak málo. Je tohle vůbec možné?
 

1 person judged this article.

Comments

1 Mikayla Mikayla | 16. june 2013 at 16:18 | React

zajímavý :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement