Které dvojče je to moje?

4. june 2013 at 12:15 | Jamie Williams |  Jednorázové - Harries
ňůůůůf, krátká divná weird povídka na Harries twins. (again)

"Oh, Finnie," šeptá prodavačka, zatímco se kolem mě točí a špendlíkem si označuje místa, kde ještě ubrat, zkrátit látku a já nevím co ještě.
"You are so perfect husband," lichotí mi poté a rukou mě pobízí, abych se šel převléct a opatrně to ze sebe svléknout. Poslouchám, přičemž mi na paměť bezděky vyplouvají vzpomínky na mou milou a na to, jak to bylo, než jsme si naší lásku vlastně uvědomili...

"Takže dolů mám jít já? Je to ale tvoje rande," namítá zmateně Jack. Otráveně protáčím oči a rozevřenou dlaní ho pleskám do čela, aby se probral.
"No nepovídej. Jakobych nevěděl, že je to moje rande. Ale já prostě chci vědět, jestli ví, který z Harries twins jsem, chápeš?" vysvětluji mu snad po stopáté netrpělivě. Poté od něj poodstupuji, abych na něj viděl. Výborně, vypadáme skoro stejně, až na malé detaily, jako je nepatrný rozdíl v barvě očí, vlasy máme vyjímečně na stejnou stranu, oblečení zrovna tak.
"We look like..." Jack při pohledu do zrcadla zmateně vyjekává a já musím protočit oči.
"Like twins?" napomáhám mu s výrazem, který mu jasně říká, co si o něm myslím. Naoko rozzlobeně na mě vyplazuje jazyk, ale poté se vydává dolů, přesně jak jsem ho pobídl.
"Hello, my dear!" Jeho hlas je naoko nadšený, když otevírá dveře a já se v duchu skoro fackuji, protože jsem mu zapomněl říct, jak se má drahá jmenuje. No, bude to ještě zajímavé.
"Oh, Finnie, you look so cute and adorable! I really love you!" Podivné ticho, které se dole rozprostírá mi napovídá, že se zřejmě děje něco, co by nemělo a já rozzlobeně přiskakuji k zábradlí, přes které opatrně nakukuji na situaci.
Jack tam v klidu stojí, objímá MOU dívku a líbá se s ní?!
"Hey, Finn," připomínám svou přítomnost ledově mrazivým hlasem, zatímco s naoko ležérním výrazem scházím dolů. Velmi neochotně se od sebe odtrhávají, ale odtrhávajía to je důležité.
"Ahoj," pousmívá se na mě Ajuj (exotické jméno, že? To bude tím, že je to brazilka.) a stydlivě klopí pohled k zemi.
"Dáš si něco k pití? Dojdu do kuchyně," nabízím se a pohledem ještě jednou sjíždím Jacka, aby se laskavě zkrotil. Ten se na mě vesele zubí, ale nic neříká.
"Vážně sis myslel, že vás od sebe nerozpoznám?" Náhle se mi za zády rozeznívá její posměšný hlas. Vyděšeně sebou trhám.
"Ajuj! Jak jsi nás poznala?!" ptám se zmateně, když ke mně přistupuje a objímá mě kolem pasu, přesně tak, jak to mám rád.
"Poznám svého přítele. A hlavně, Jack tě prásknul, protože nevěděl, jak se jmenuju," vysvětluje s úšklebkem, ale dá l to nijak nekomentuje.

"Mr.. Harries, do you marry Ajuj Platirum?"
"I do."
"Mrs. Platirum, do you marry Finn Harries?"
"I do."

"Můžete políbit nevěstu."
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement