Jojo, jen kamarádi

3. june 2013 at 11:58 | Jamie Williams |  Jednorázové - Jus
Krátká povídka na Jusínka, která je na přání.
Warning: 15+!!!

"Justine, co blbneš, jsme jenom kamarádi," protáčím nad jeho chováním oči, zatímco se pokouším odstrčit jeho ručky šmátralky, kterého zkoumají celé mé tělo.
"Ale já nechci být jenom kamarád," mračí se, zatímco nespokojeně špulí rty. Zmateně na něj hledím. Vážně? Mám mu věřit?
"Aspoň to pojď zkusit, kotě," pokouší se mě přesvědčit, rukou znovu vklouzávajíc pod mé tričko. Rychle mi rozepíná podrpsenku, jak zatraceně ví, že mám zapínání věpředu?!, a něžně mi hněde prsa, jakoby zkoumal co vydrží.
Palcem mi přejíždí přes bradavku, která se mu okmžitě vydává vstříc a mě se ze rtů bezděky dere tichý sten. Justin se tiše chichotá a něžně do mě strká, abych se uvelebila do jeho rozválené postele. Nemohu odporovat, tak moc se mi jeho počínání líbí.
Než bych se nadála, tričko je kdesi na dovolené, podprsenka mu dělá společnost a tím pádem jsem do pasu nahá. Justin se ke mně opatrně přibližuje a když vidí, že se mu nijak neprotivím, něžně mě líbá. Jazykem přejíždí přes můj horní ret, poté ho zkousává a vsává do svých úst, což působí další táhlé zasténání, které, jak zděšeně zjišťuji, patří mně.
On mi ovšem nedává moc šancí nadále přemýšlet nad tím, co mi vlastně jeho činy způsobují, protože mi opatrně stahuje kalhoty, stále váhavě koukajíc, jestli jsem v pohodě.
"Nelekej se, Anett / Barčo / Terko," brouká konejšivě, zatímco do mě proniká jedním prstem. Celá se napínám, jako luk, přičemž sten, který se mi line z hrdla, je ještě hlasitější než ty předchozí.
Palcem se mi otírá o klitoris, stále neopomínajíc svým prostředníkem kroužit v mém těle, lehce ho vysouvat a pak zase prudce zasouvat. Každý jeho pohyb, který mi věnuje mi působí neuvěřitelnou slast, v níž jsem ani nevěřila. Nedokázala jsem uvěřit, že by to mohlo být zas až tak přijemné, alec ono JE!
"Ju-Jus-" Ani nejsem schopná vyblekotat jeho jméno, protože on zřejmě sere na nějaké to hraní, prrudce proniká dovnitř a zase ven a když vidí, jak se pod jeho pečováním celá kroutím, sklání se ke mně ústy. Celá tuhnu. Nevím, co od toho mám čekat a tudíž se i poměrně bojím, ale všechno tohle mizí v okamžiku, kdy jazykem přejíždí přes klitoris a svými dvěma prsty kroutí stále dokola.
"Prosím," sténám nakonec to jediné slovo, které mu asi stačí, protože všechno, čím se mě dootýkal, mizí, on si sundavá kalhoty i s boxerkami, které nejspíše letí za mým oblečením na dovolenou, rychle ze šuplíku v nočním stolku vyhrabává kondom a váhavě na mě hledí.
Vesele se na něj pousmívám, beru mu ten čtvercový obal z ruky a váhavě utrhávám růžek, abych nijak nepoškodila kondom. Je to ale málo a proto to roztrhávám celé a s povytaženým obočím hledím na tu tenkou látku. Tohle nic že mě má uchránit před otěhotněním?
Nakonec si zhluboka povzdechuji a nejistě se dotýkám jeho penisu, abych mu mohla nandat ochranu. Justin už při prvním dotyku tiše odfukuje a když přes jeho úd přejíždím, tiše sténá. Ten neuvěřitelný ochraptělý zvuk mě dostává a já si uvědomuji, že ho chci slyšet znovu. Opatrně kloužu po jeho kamarádovi, stále znovu a dokola a bezděky se culím, protože se mi to líbí.
"Nech toho, nebo mě uděláš a pak si neužijeme tolik," přerušuje mě po chvíli a znovu na mě naléhá, stále mi hledíc do očí. Ruce mi pokládá vedle hlavy a opatrně do mě proniká. Bezděky zatínám zuby, veškeré svaly zatínajíc, protože to poněkud bolí, ale to po chvíli povoluje a Justin ustává ve svém prokopávání do mého těla.
"Jsi v pořádku, Anett / Baruš / Terko?" Jeho hlas je tak neuvěřitelně laskavý a přesvědčivý, že mu dokonce věřím i to, že už nechce být jen kamarád. Mírně přikyvuji a pánví mu vycházím dřív. Justin sténá a protáčí oči, čemuž se bezděky musím pousmát.
"Ty ještěrko," šeptá láskyplně a věnuje mi další něžný polibek.

"Tak co, líbilo?" ptá se škádlivě, když je po všem a já mu ležím v náručí, nahá a šťastná.
"Justine? Nechci být jen kamarádka," odpovídám mu na otázku, která byla vyřčená už před více jak hodinou, před samotným sexem.
"Ty víš, že já taky ne."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement