Autorka.

11. june 2013 at 6:55 | Jamie Williams |  Me & everything about me
Konečně jsem se rozhodla sepsat něco o vaší admince.
So, in WA.

Jamie Williams.
Možná praštěná, možná divná, možná úchylná, možná ta špatná, možná šikovaná, možná milovaná, možná nenáviděná, možná prostě svá.
Datum narození: Stejně jako Liam Payne a Martin Harich (nejste líní číst tento článek, nebuďte líní si to najít na internetu).
Místo narození: Někde určitě. Možná Země, možná Venuše, možná Jupiter, ona sama preferuje Slashentárie. (Znáte Tramtárii? Budete znát i Slashentárii.)
Prospěch: No, prospívá. (Kdo ne?)
Záliby: Každý má nějaké. Někdo preferuje kanibalismus a černou magii spojenou se zapichováním špendlíků do nebohých panenek, někdo knížky. Já jsem ten poslední zmiňovaný exot. Už od té doby, co se naučila číst, jenom čte čte čte a zase čte. Nesmá vyhraněný druhčetby, čte doopravdy všechno,co se jí dostane do ruky. Přes fantasy (Eragon! Harry Potter :3 !), dívčí romány (Jacqueline Wilson, ach to moje mládí, Lenka Lanczová, má první česká autorka!), historické romány, encyklopedie, dětské knížky, pohádky,...
Momentálně ulítává na Hunger Games, znovu čte Harryho Pottera a ságu Eragon, stejně tak Twilight, ráda by si přečetla Hostitele od úžasné Stephenie Meyer a začala číst šestidílnou sígu Zaklínač, který jí nadevšechno učaroval, ačkoliv mě nejdřív matl. (Má múza neopomíná zmínit, že mi na stole leží má první historicky nalezená gay knížky. O to větším šokem bylo, když jí našla v matčině knihovně.)
Další záliby? Inu, jako každý puberťák. Muzika. Tanec. Vaření. Kreslení. Četba. Psaní. Četba. (říkala jsem to už?)
Muzika? Vlastně všechno. Imagine Dragons, One Direction, Justin Bieber, Cody Simpson, Little Mix, Taylor Swift, Miley Cyrus, Demi Lovato, Johny Machette, Ed Sheeran, Union J, občas Tomáš Klus, Charlie Straight, Raego, … (Vážně poslouchá skoro všechno. Když si na něco vzpomene, přidá to- tak slibuje jejíí Múzák s prapodivným jménem Amenozaftel).
Ráda pojmenovávám věci. Můj počítač je Harries (jedno který), můj mobil Jus, plyšáci jsou (například) Ondráš, Vojta, Majda, Zajda, Pinkie (RŮŽOVÝ JEDNOROŽEC! Amenozaftel se směje) a i svého Múzáka. Ostatní mají Múzu, ale já ne, já mám malého blonďatého perverzního fialovookého Múzáka, který je tak nadržený, až to hezké není, je gay, ale vlastně není, je mu minimálně sto padesát let, poslouchá Beatles a český rap (za což ho zabíjím - rap, ne Beatles) a má prazvláštní jméno Amenozaftel. Nejradši mě otravuje, když se pokouším spát, nebo když se pokouším na něco soustředit, ať učení, nebo poslouchání učitelů ve škole. Ale stejně ho miluju., Zaftíka mého :33 (Taky ho tak milujete?)
Přezdívka vznikla tak, že se mi neuvěřitelně líbilo jméno Benjamin (a stále líbí!) a z něhož zdrobnělina se zove Jamie. A jelikož jsem si usmyslela, že chci mít i příjmení (skládám klobouk božské Andy Ryan, která mě na tento návrh přivedla), nějak mi na mysl vyplynulo princ William a bylo to na světě. Nijak jsem se nerozmýšlela, přezdívka se uchytila a je ze mě Jamie Williams.
A jak jsem se dostala ke gayům? Jo, to je dlouhý příběh. Měla jsem kamarádku (ona ví, o koho jde. Ale nevím, jestli to čte. Zafe, mlč, mám práci, chci dát dohromady smysluplný článek! Víš, že ten smysl ztratil hned po prvních dvou slovech? Nepodkopávej mě, buď tak laskav. A sklapni, kvůli tobě jsem ztratila nit.... /hledá nit/ … /našla nit/ … Vážně myslíš, že je to bude zajímat? /cynicky si pomlaskává/ DRŽ HUBU, ZAFE!) a ona nadevšechno milovala gaye a rozhodla se, že ze mě taky udlá slasherku. Okay, řekla jsem si. Moje první video bylo něco s Papi a něco s Dark (nepamatuju si to) a následovalo Junjou Romantic. (Viděla jsem jen prvnísérii :( … ) …. Mno a vzniklo, následkem mnoha jejích povídek, tohle.
Psaní jsem se pořádně začala věnovat před necelýma dvěma rokama Cokecáš, já ti v hlavě straším minimálně sedm let! Zafe, ty víš, že tě nadevšechno miluju, ale teď mě nech bejt. Tak jim řekni, jak je to doopravdy! Ne. Jo! No tak, nebuď zlá na svýho Amenozaftela.... /psí oči/ No, fajn.
Psaní jsem se pořádně začala věnovat cerca před sedmi lety. Much better. Sklapni.
Nejprve to byly dětinské příběhy o koních, princeznách a takových kravinách a - Už jsi jim řekla, jak jsi vyprávěla pohádky svejm plyšáčkům, když ti byly asi tři? Ne, a ani jim to nebudu řikat. Ale... Ame, sklapni. - kde jsem to skončila..... časem jsem se ovšem "vypracovala" Jak ty, já snad ne?! Na jakýsi"vyšší level", tedy normální romantické a především tragické příběhy. Buď špatné začínaly, nebo špatně končily a to je to co mě.... Huh, mohu říct proslavilo?A proč bys nemohla? Neptej se na nesmysly a napiš to tam! Nebudu tam psát nesmysly, Zafe.
Nejprve jsem příběhy psala jen do šuplíku, poté na onedirection-ff a sexualfrustrations (nyní lovebites-ff) a pak se odhodlala založit vlastní blog, který.... Ano, teď to říct mohu, se stal poměrně známý. Lidé mi o něm psali na mě úplně neznámých blozích a to doopravdy potěší.
Začínala jsem s návštěvností okolo 10-ti lidí denně a teď trhám stovky.... Děkuju vám, jsem vám za to neskutečně vděčná!
Tak fajn, už mě to nebaví a chce se mi spát, stejně jsem se rozepsala až moc. Dvě stránky jsou boží, že? -_- Gratuluju těm, co to dočetli až sem a nakonec dvě věty nakonec:
"Ráda opravuje ostatní, poté si přijde chytrá. Občas cituje ostatní autory, nebo již dávno mrtvé osobnosti a pak se rozčiluje, že jí nikdo nerozumí."
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement