Vyhrálas mě, teď jde jen o to, jestli vyhraješ i mé srdce PROLOG

27. may 2013 at 10:00 | Jamie Williams |  Vyhrálas mě, teď jde jen o to, jestli vyhraješ i mé srdce
První díl mé oficiálně vícedílné povídky na Justina. Huh, na něj jsem jich napsala už tolik.... Ale nikdy jsem neměla odvahu nic zveřejnit.
No cuž, všechno je jednou poprvé :3

"Dnes vám oznámím jedno velké překvapení!" křičím nadšeně, hlas stále trochu udýchaný po té záplavě písniček. Fanynky vřeští a já mám, jako vždy, pocit, že mi prasknou ušní bubínky.
"Na twitter jsem nastavil automatické losování, které vybere jednu, nebo jednoho, z vás a ten se mnou stráví celý týden! Druhý vylosovaný bude hrát v mém klipu a třetímu vylosovanému umožním splnit jeden jeho sen, ať bude jakýkoliv!" Moje prohlášení spouští další salvu neuvěřitelně nadšeného jekotu, který na nich tak moc miluji.
"Miluju vás beliebers! A, další speciální záležitost bude ta, že si prvních tisíc beliebers, které mi ten program vygeneruje, follownu!" Tentokrát je ten jekot mnohonásobnější a ještě hlasitější. Rozhlížím se po aréně a zaplavuje mě vlna hrdosti. Všechny tyhle lidi jsou tady kvůli mně, protože mě mají rádi!
"Losování začíná," ozývá se dutý mechanický hlas, zatímco se na plátnu za mnou zjevuje logo titteru. Nevím jak je, ale i mě se chápe podivný pocit, svrbí mě v podbřišku a celý se klepu. Prostě se těším no.
Tuhle "soutěž" sice vymyslel Scooter, ale já jsem hned souhlasil, protože se mi to zdá jako skvělý způsob, jak se jim odvděčit za to, jak mě podporují.
Po celém plátně se rolují miliony twitterů a každu chvíli někdo vypískne, zjevně proto, že vidí ten svůj, ale stroj ne a ne se zastavit.
Nakonec se rozjíždí od tisicátého místa, tedy od těch, které můj účet v tuhle chvíli automaticky následuje, přičemž jekot je silnější a silnější, když jakýsi šťastlivec zjišťuje, že právě on tam je.
Od desátého místa je aréna zamlklá a i regenerování zpomaluje, jakoby chtěl ještě zvětšit chvíli napětí. Znovu hledím na své beliebers, kteří stojí, oči přilepené k obrazovce, někteří si koušou nehty, jiní pláčou, někteří se bláznivě smějí a ti, kteří nejsou ve vybraných se věší kolemstojícím kolem krku a po tvářích se jim valí hořké slzy,, které bolí i mě. Nejradši bych si follownul všechny své followers, nejradši bych každého z nich objal a řekl mu, jak je pro mě důležitý, ale jaksi... Nemůžu!
"3. místo získává.... Noah Nockwell z Anglie!" Celá aréna spouští neuvěřitelný potlesk a to mě znovu dojímá. Je neuvěřitelné, jak drží spolu, doopravdy jako rodina!
"2. místo a šanci si zahrát v klipu má... Judy Stwerewesonová z Ontaria!" Potlesk a jekot se stává hlasitějším, zdá se, že jí to doopravdy přejí!
"A první místo, tu největší výhru, jakou si každý Belieber určitě přeje, získává... Anna Klerová z České Republiky!" Jakoby v tuhle chvíli někdo otočil vypínačem. Zdá se mi, jakobych mohl slyšet spdnout špendlík, jaké nastalo ticho. Co se děje? Proč nikdo netleská?
Teprve když si znovu čtu místo bydliště té dívky mi dochází, co se stalo. Oni izjevně prostě neví, kde Česko je!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Murphy Murphy | 27. may 2013 at 18:03 | React

Líbí se mi to zlato :') Krásnej nápad ... a nejlepší je ta poslední věta :'D Ale líbí se mi jak popisuješ Jussovy pocity vzhledem k jeho fanouškům :') Těším se na další díl. Poslední dobou se musím přiznat, že mě tvoje povídky moc nevtahovaly, ale tato mě vtáhla .. :*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement