Převlek odhalen

23. may 2013 at 19:35 | Jamie Williams |  Jednorázové
Kraťounká povídka na One Direction, která je totálně crazy a weird, ale já jsem se strašně nasmála... :D
A to jsem autorka! :D
Beta: Ellight (mrtvá smíchy :D)

"Panebože, Nialle!" vřeští smíchy Harry, zatímco se poddává veselému chechotu, jen se za břicho popadá. Louis stojící vedle něj ho konejšivě chytá kolem pasu, aby se nesvalil na zem a nervózně si popotahuje klobouk do obličeje. Zayn, který do pokoje přichází v upnutých legínách a sukní po kolena, přičemž na sobě má paruku s dlouhými blonďatými žíněmi a na obličeji obrovské sluneční brýle, se se znechuceným výrazem otáčí a přemýšlí, co tu vlastně dělá.
"Harry, otoč se," pobízí vysmátého kudrnáče blonďáček oděn do světle modrých šatů podtrhujících mu oči a na hlavě zrzavou paruku, která mu patkou leze do obličeje a on skoro nic nevidí.
Jakmile Harry vidí svého černovlasého kamaráda, vyprskává ještě hlasitěji než z Nialla a z očí mu tečou slzy, zatímco se chudáček benjamínek pokouší polapit dech.
Z koupelny náhle vychází poslední člen One Direction, jediný oblečený do upnutých džín a řvavě růžového trička, na hlavě dlouhou černou paruku s růžovou mašlí.
"Proč mám pocit, že tohle je ten nejhloupější nápad, který jsme kdy na maskování měli?" ptá se kysele daddy, když si prohlíží své kamarády, kteří jsou na tom snad ještě hůř než on.
"Úsměv, chlapci," pobízí je Louis, který je jediný oblečen do normálního volného trička a na sobě má dívčí šortky, z kterých mu lezou čerstvě oholené, ale jinak správě chlapské nohy. Rychle si je vycvakává, poté bere klobouk do ruky, srovnává si paruku na hlavě a rozbíhá se oryč, jen aby ho nedostihla jejich pomsta.

"Guys? Myslím, že nám to zatím vychází," syčí Harry, který má své přírodní vlasy zkrocené do dvou nařasených culíčků po stranách, když kráčí po londýnské promenádě zavěšeni jeden do druhého. Louis přikyvuje a váhavě se rozhlíží po všech těch dívkách, které je míjí a skoro si jich nevšímají. Občas se sice nějaká zastaví a zmateně si je prohlédne, ale pak kráčí dál, jakoby se jí to jen zdálo.
Náhle se před nimi jakási dívka zaráží a podává Liamovi papírek úhledně složený do čtverečku. Kluci po sobě střílí vylekaným pohledem, ale shromažďují se vedle sebe a nedočkavě sledují Daddyho, jak se to roztřesenými prsty pokouší rozbalit.
Jste sladcí, když se pokoušíte hrát děvčata. Jenom doporučení, něžné pohlaví se neškrábe na zadku a ani mezi nohama, to jen pro příště. Nialle, krásné šaty! Louisi, kde jsi koupil ten klobouk? Harry, za fotku s tebou v tomhle stavu bych dala cokoliv! Liame, aspoň, že ty máš džíny. Zaynnie? Legíny ti hezky obtahují zadek! S láskou, vaše fanynka.
P.S. Ozvěte se mi na twitter!
 

5 people judged this article.

Comments

1 Feer Feer | 23. may 2013 at 21:06 | React

To je dokonalý.. tlemim se jak tupec.. :D Noa ten konec :D

2 werry werry | 31. may 2013 at 8:39 | React

jako nebezpečný toto číst ve škole..se tu snažím nerozesmát (tu vedle mě někdo píše nejakej test...by ho to asi nepotěšílo)
...
Já je chcu taky potkat :)...a ten konec..nem,ůžu z toho :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement