Nightmares PROLOG

26. may 2013 at 10:00 | Jamie Williams |  Nightmares
Prolog nové povídky na Harries twins! Doufám, že se vám bude líbit, protože mě se ten nápad vcelku líbí! :33 xx


Jack se vesele pousmívá a odsouvá si hnědé vlásky z uší. Špičky uší se mu skoro okamžitě staví a na zádech se mu souběžně zjevují drobná fialová světelkující křidélka, která se mírně chvějí. Jeho bratr ho ovšem předhání, už se vznáší a cosi vesele křičí, aby ho pobídl a už se vznesl za ním. Mladšímu z dvojčat to ovšem nejde, vždy měl s vzlétnutím problémy a ačkoliv se mu Finn snaží radit a pomáhat, kdykoliv má čas, zdá se, že to prostě nefunguje.

No tak, Jackie. Zvládneš to, věřím ti!" výská Finn a točí se kolem vlastní osy, přičemž mu vlasy víří kolem hlavy a vzduch se plní nadšením a nedčkavostí, aby se uý mohl rozlétnout.

"Neboj, Finnie, už letím," usmívá se Jack a hrdě sleduje, jak se špičky jeho tenisek vzdalují od země. Jenže náhle se zvedá prudký vítr, který mladšího sráží na kolena a staršího uchvacuje do svého sevření.

"Finny," kňučí vyděšeně Jack, který náhle cítí podivuhodný strach svírající ho na hrudi. Neskutečně se o své dvojče bojí!

Odjakživa byli výhradně spolu, chránili se a prožívali všechno společně a teď mají být násilně odtrženi?!

"Jackie!" Mladšímu se uši plní bratrovým polekaným křikem, kterým žadoní o pomoc. Jenže tu mu ovšem nemůže věnovat, protože je prudkým větrem pevně přikován k zemi a nemůže se ani nadechnout.

Na obloze se objevuje jakási vysoká postava zahalená do dlouhého černého pláště s divoce rozcuchanými ebenovými vlasy, na zádech velká a zjevně těžká tmavě zelená křídla s krvavými odlesky.

"Anděl Lager!" šeptá vyděšeně Jack, kterému hned dochází, co se děje. Finn, jeho bráška Finn, byl vybrán za novou oběť!

A jak rychle se Lager a s ním i větrná smršť objevil, tak i mizí, přičemž sebou bere Finna. Jack se šokovaně zvedá na roztřesené končetiny a zakrývá si uši, aby schoval vlastní křídla. Pěstí si utírá slzičky, které se mu kutálí po tvářích. Nemůže tomu uvěřit. Jak se to mohlo státt?! Proč si vybral zrovna jeho?!

"Finnie," kňučí bezmocně, zatímco se cítí zcela sám. Už nemá nikoho. Zůstal zcela sám.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Arthur Arthur | Email | Web | 26. may 2013 at 15:58 | React

BOží! Jiným slovem to popsat nejde!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement