Může za to George. Jednoznačně

25. may 2013 at 19:32 | Jamie Williams |  Jednorázové - UJ
Hi guys!
Z chaty jsem se vrátila živá a zdravá, se spoustou nových povídek a nápadů, takže během víkendu ještě něco rozhodně čekejte! Dneska chci dodělat (konečně) veškeré rozcestníky, menu atd... Rozumíte mi, ne? :D
?Mno nic! Během tří dnů už tady bylo 98 lidí. Wow! Rozhodně jsem to nečekala, že se stovka překoná tak rychle a moc vám děkuju, jste úžasní! Love you guys!
Tato povídka je věnována mému dokonalému JJ-ovi (alias Jamiemu) z Union J, který dnes slaví 25. narozeniny!
Beta: Ellight


"Hlavně buď potichu, nesmíme ho probudit!" napomíná Jaymi svého mladšího kamaráda káravě, zatímco se na schodech pokouší balancovat s obrovským dortem v natažených rukách. Josh se tiše chichotá a pomalu zapaluje všech dvacet pět svíček.
To ty tady furt kecáš," uráží se benjamínek, zatímco nafukuje pusu a pokouší se na Jaymiho pohlédnout přes monstrózní krabici, kterou drží v náručí.
"Pokud jí upustíš, zabiju tě." Znovu se do něj naváží Jaymi, čímž přechází jeho námitku. George protáčí oči v sloup a bojuje s velikou krabicí, která mu klouže z rukou.
"Přestaňte na sebe štěkat a chovejte se slušně," ušklíbá se Josh a zastavuje se u dveří, za kterými pochrupuje nic nevědoucí JJ. Jenom kvůli tomu, aby mu připravili narozeninové překvapení vstávali už v pět ráno, protože Jamie je ranní ptáče, které obzvláště na své narozeniny nemůže dospat!
"Josh otevře dveře a já půjdu první," přikazuje Jaymi panovačně. George i modroočka shodně protáčí oči, ale otráveně přitákavají. Kolikrát tohle už slyšeli?
"Hey, babe, mám pocit, že jsme nebyli tak potichu," usuzuje nejmladší dusící se smíchy, když Josh otevírá dveře a JJ už sedí v peřinách a prohrabuje si vrabčí hnízdo na hlavě.
"A bez nagelovanejch vlasů mu to absolutně nesluší," špitá ještě George tiše laškovným hlasem Joshovi, zatími Jaymi začíná hlaholit Dobré ráno. Josh přikyvuje a dodává:
Připadám si jak v blbým filmu. Copak jsme jeho rodiče, abychom takhle vyváděli?" George si pohotově přikrývá ústa, přičemž vyprskává smíchy a kníká:
"Ale koukni, jak to Jaymiho baví." Ten na ně mezi svými slavnostními slovy syká, ať se přestanou hihňat a přijdou blíž s tím dárkem, který je větší než George, jež ho stále pevně drží. Benjamínek protáčí oči, ale překlopýtává místnost k Jamieho posteli. Nebo se o to alespoň pokouší, protože váha dárku ho ukovává k zemi, on klopýtá, krabice se svaluje na koberec a jeho tělíčko letí vzduchem.
"Georgi!" vyjekávají trojhlasně chlapci a JJ se automaticky natahuje dopředu, aby ho zachránil. George padá k němu na postel, zatímco Jaymi skáče na druhou stranu pro dárek, který se válí na zemi. Josh vše pozoruje svrchu a rychlost událostí mu dochází až posléze. Vzpomíná na Jaymiho výhružky, které Georgovi věnoval na schodech a vesele hlesá:
"Georgi? Jseš mrtvej." George k němu zvedá zmučený pohled, kterým se pokouší vyhnout tomu Jaymiho, jež ho vražedně propichuje. A Jamie pro záchranu situace hlasitě vyhrkává:
"Vy pro mě máte dárek? No to je skvělé! To abych si ho rozbalil." Přehnaně nadšený přeskakuje Jaymiho a vrhá se k veliké krabici.
"Hromada střepů," usuzuje JJ, když krabici rozbaluje. Jaymi naštvaně úpí a vrhá se po Georgovi, který hbitě uhývá a schovává se za Joshova záda.
"Byla to krásná veliká socha koně," vysvětluje Jaymi a zdrceně schovává tvář do dlaní, tak moc mu to je líto. JJ se potěšeně usmívá, že kluci mysleli na jeho žokejskou minulost a závislost a s červenými tvářemi objímá Jaymiho. Ten si nakonec ztěžka povzychuje, znovu probodává vražedným pohledem George, který má hlavu položenou u Joshe na rameni a objetí mu oplácí.
"Jak dlouho myslíš, že se na mě dokáže zlobit?" ptá se šeptem nejmladší modroočko.
"Dlouuuuho," odpovídá mu Josh a schválně slovo protahuje. Pak se ale obrací na Jaymiho smlouvavým tónem:
"On to neudělal schválně. A koupíme Jamiemu novou kobylu, ne?" Jaymi se na něj mračí, ale nakonec se po Jamieho šťouchanci začíná usmívat.
"Dobře, no. Ale už nebude tak hezká. Tahle byla ze starožitnictví," kňučí ještě Jaymi. JJ ho něžně hladí po tváři a konejšivě se pousmívá.
"Nic mi kupovat nemusíte. Jste hodní, že jste si na mě alespoň vzpomněli... Hodně to pro mě znamená," šeptá dojatě JJ. V tu chvíli na něj skáče George a Jamie jen vykníkává, jako raněný tuleň.
"My tě milujeme, nikdy bychom nezapomněli," dodává Josh a narozdíl od svého mladšího kamaráda si vedle Jamieho způsobně sedá. George se spokojeně uvelebuje na JJ-ově klíně, přičemž vzápětí společně začínají zpívat hloupou narozeninovou písničku.
 

3 people judged this article.

Comments

1 Chrisstie Chrisstie | Web | 25. may 2013 at 20:12 | React

Roztekla jsem se! A dozvěděla se nové věci, ohledně UJ! Například, že JJ měl vůbec nějakou žokejskou minulost... Yeah, Jamie, ještě mě budeš vzdělávat, viď? :D
Úžasný, pár chybek bylo, ale to se dá odpustit (Chriss se rozhodla kritizovat, i'm sorry)! x

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement