Members Union J

22. may 2013 at 13:52 | Jamie Williams |  Members - UJ
# Jaymi Hensley:
Jaymi Hensley je druhý nejstarší člen skupiny Union J který se narodil 24.února 1990 v Luton (Velká Británie).Je známý jako "táta" Union J. Jaymi řekl že je Gay, při přiznání mu pomáhal jeho rádce z X Faktoru Louis Walsh. Má přítele Ollyho.
#George Shelley:
George Shelley celým jménem George Paul Shelley je nejmladší člen skupiny a jediný kdo nepatřil do původní skupiny Triple J. George se narodil 27.července 1993 ve Bristol (Velká Británie). George hraje také na kytaru na kterou se naučil hrát ve 13ti a s výukou mu pomáhal jeho dědeček. S kytarou také přišel na první kolo X Faktoru po zazpívání písničky Toxi ho milovala celá Británie. Než se stal členem boybandu Union J pracoval George v kavárně.
#Jamie Hamblett [JJ]:
Jamie Hablet je nejstarčí člen kapely Union J kterýmu spíše všichni říkají JJ.Narodil se 25 května 1988 v New Market (Velká Británie).Než se stal členem skupiny Union J byl velmi úspěšný žokej který byl ve 260 závodech a z toho 24 vyhrál. Ostatní členové boybandu říkají že Jaymi má věčně pořád hlavu v oblacích nebo mino tuhle planetu.
JJ chodí s Caterine Lopez.
#Josh Cuthbert:
Josh Cuthbert je druhý nejmladší člen Union J který se narodil 28. července 1992 v Ascot (Velká Británie). Josh je prý ten legrační ze skupiny Union J. Josh přiznal že se mu líbí Jade z Little Mix. Než začal zpívat ve skupině Union J pracoval ve IT prodejně, ale věděl, že chce být zpěvák poté co hrál v insenaci Chitty Chitty Bang Bang.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement