Justin - Biography

26. may 2013 at 11:20 | Jamie Williams |  Biography - Jus
Miliony fanoušků, miliony na kontě.
Sesbíral tolik ocenění, jako ještě nikdo, zpřetrhal tolik rekordů, zboural tolik žebříčků.
Je mu jen devatenáct let a jeho jméno zná snad každý druhý na světě, každý ví o kom se mluví.
Justin Bieber.
Jak se vlastně dostal ke své slávě?

Všechno začalo jednoho upršeného úterý v nemocnci St. Judes v Londýně v Ontariu. V pokoi 126 se ve 12:56 a.m.v rukouu doktor Bexlehama rozkřičelo malé hnědovlasé děcko. Jeho matka skoro neměla peníze a nikdo nevěděl, co se s tím dítětem stane.
Ono dítě nikdy nechodilo na hodiny zpěvu, nikdy se profesionálně neučilo na žádný nástroj, tancovat, nic a přesto tohle všechno umí. Jak se to naučilo? Je to dítě boha? Možná ano, možná ne, pravdou ovšem zůstává, že trvdě trénovalo, mlátilo do židle jako do bicích kdy se dalo a už ve dvanácti sedávalo na schodech divadla Avon, kde brnkáním na kytaru vydělávalo peníze.
Zúčastnil se pevěcké soutěže, skončil na druhém místě a lidem se vryl do podvědomí. Příbuzní, kteří žili moc daleko, ho chtěli také slyšet a proto jeho matka Pattie začala jeho videa nahrávat na youtube, kde si ho všiml Scooter Braun.
Pattie nejprve nechtěla slyšet, že by mu věřila, to už vůbec, ale nakonec se nechala ukecat a spolu s Justinem jela do Atlanty.
Justina i jeho obrovský talent nejprve odmítalo každé nahrávací studio, posílali ho do Nickelodeonu, Disney Channel a podobných stanic, kde by z něj byla další dětská hvězdička, ale to naštěstí Scooter pochopil, že by to byla hloupost.
A pak, konečně, si Usher Justina všiml a začali spolu nahrávat první singl, One Time, který je doteď mým nejoblíbenějším. Děcko v šedé mikče zpívající Ay, Ay,.... <3
Justinova pěvecká kariéra vystoupala strmě nahoru. Jezdil z rádia do rádia, všude odzpíval akustickou verzi One Time a tak to jelo dál, až se rozhodl, že do roku vyprodá nejslavnější arénu světa, Madison Square Garden.
Nyní má Justin 8 CD: My World, My world 2.0, My worlds acoustic, My world: The remixes, Under the mistletoe, Never say never: The remixes, Believe, Believe Acoustic.
Na kontě má také dvě voňavky: Someday a Girlfriend.
Dvě knihy: First step 2 forever, Just getting started.
Jeden natočený film: Never say never a jeden v natačení: Believe.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement