Dělejte si co chcete

22. may 2013 at 13:18 | Jamie Williams |  Jednorázové - UJ
Máme tu první povídku na Union J!!! Bromance | Pervert | 18+
Tímto článkem vás souběžně vítám na mém blogu! :33 Pokusím se všechno během tohoto týdne dopřidat, ale vidíte sami, že je toho hodně! :D A hlavně si musím najít někoho, kdo umí s webovou galerií, protože se mi to nechce dávat všechno na blog.cz ...
Muah, uvidíme. Nah, mějte se!
Beta: Ellight


Mladší chlapec se věší tomu staršímu kolem krku a hlasem ztěžklým vypitým alkoholem blekotá cosi o tom, že se cítí sám a že se cítí sám, že se chce k někomu tulit. Jaymi se pouze uchechtává a bere ho kolem pasu, aby mu pomohl rozmotat nohy, které se mu jaksi pomotaly do sebe a vede ho k výtahu. Také má něco málo v krvi, ale rozhodně není tak moc napitý jako George, aby jeho kecy mohl brát vážně. Jistě, nahrávají první album a nemají moc času na holky, nebo všeobecně na něco jiného, ale jeho nesmysly jsou moc.
"Jaymi, ale já s tebou doopravdy chci spát," žvaní dál hlouposti, zatímco si hraje na makovou panenku a laškovně mrká svýma neuvěřitelně dlouhými řasami, aby se mu povedlo svého kamaráda svést. Ten se zoufale rozhlíží všude kolem, kde je zbytek kapely, od kterých doufá potencionální záchranu od tohohle slaďouše, který ho chce dostat do postele, ale nikde nikdo.
"No tak, jenom jednou, nikdo se to nedozví," žadoní George. Jeho hlas náhle zní zcela střízlivě a vážně, což Jaymiho mate.
"Říkáš to jenom proto, že jsi hoooodně bumbal, sweety. Tohle by nemělo cenu. A navíc, stejně jsi heterák," upozorňuje ho poněkud posmutnělým hlasem Jaymi, který má nyní plné ruce práce s tím, aby se George neskácel a v pořádku docupkal do výtahu, který právě přijíždí. Jakmile ovšem vchází dovnitř, mladší se jakoby probouzí a doslova se vrhá po svém kamarádovi, který na něj s vyděšeně vykulenýma očima hledí.
Přisává se rty na ty jeho, rukama mu neodbytně vklouzává pod tričko a působí mu skoro okamžitou erekci, která se nepříjemně tře o boxerky. Jaymi zaklání hlavu a bezmocně sténá slastí. Tohle by se nemělo dít a už vůbec ne s věčně flirtujícím slaďouškem kapely Georgem!
"Vždyť oba víme, že to chceme," mumlá mladší, kterého alkoholové opojení hodně rychle opouští a něžně rty přejíždí přes kamarádův krk, jehož jemnou kůžičku poté šetrně zkousává a vsává do úst, aby vytvořil výstavního cucfleka, který ale Jaymiho ještě více rozvášňuje.
"Georgi, ne," pokouší se zastavit jeho počínání, než se to zvrhne v něco víc. V něco, čeho bude George po vystřízlivění litovat. Na druhou stranu ale Jaymi chce zahodit svou starostlivost a smysl pro povinnost, chce si s mladším užít, protože ho tak moc láká!
"Jaký ne, chceš mě?" upírá na něj své nevinně vykulené oči, zatímco rukama mu klouže na zadeček, který poté svírá v dlaních. Jaymiho opouští poslední zbytky odporu a on je jen schopen zmáčknout tlačítko s příslušným hotelovým patrem, než se zcela poddává Georgovým rukám, které ho dráždí po celém těle.
"Chci," chraptí v odpověď. George se nadšeně pousmívá a znovu se vesele vpíjí do kamarádových rtů, které jsou pootevřené a přímo ho zvou k políbení. Mladší se mu nohou vkliňuje mezi ty jeho a kolenem mu tlačí k rozkroku, kde se vytváří ta zatraceně lákavá boule, přičemž Jaymi jeho snažení odměňuje tichým zasténáním.
"Ahhh...," šeptá jen bezmocně, ruce přemisťujíc na zadeček mladšího a prudce si tiskne jeho rozkrok k tomu svému.
"Neser mě a pojď," přikazuje mladší a starší ho jen nadrženě následuje z výtahu, který právě zastavil. Chodba je naštěstí liduprázdná a tím pádem Georgovi nic nebrání v tom, aby si k sobě Jaymiho přitáhl a nahmatal mohutnou erekci v jeho klíně. Jaymi znovu bezděky sténá a za krk si k sobě přitahuje mladšího, aby ho mohl znovu políbit. Jazykem bloudí v jeho ústech, rty do sebe hrubě naráží a polibky se oba chlapci vzrušují na maximum. Georgeova erekce nabývá neskutečných rozměrů, které Jaymiho skoro až děsí, protože oba moc dobře ví, co se bude nakonec stejně dít.
"Georgi," vzdychá Jaymi, který je oproti předchozím událostem svolný ke všemu a proto, když ho kudrnatý chlapec přiráží na zeď vedle dveří a stahuje mu kalhoty i s boxerkami ke kotníkům, nebrání se. V Jaymim se ozývá nesmělý a tichý hlásek, který ho varuje, že se tu může kdykoliv kdokoliv objevit, že z toho může být pekelný problém, ale on ho jednoduše utlačuje a jednou se chová spontánně a vášnivě, stejně jako nerozumný George. Ten si momentálně kleká a levačkou se zapírá o teď, přičemž do druhé uchopuje jeho vzrušený a prokrvený penis, který se skoro klepe touhou. Rty ho něžně obemyká a jazykem okružuje jeho špičku, která se lákavě leskne v přítmí chodby. Jakoby kdesi v dálce slyší hlasy, které náhle vychází z výtahu. Když ovšem vidí oba chlapce, zbaběle couvají a zběsile mačkají tlačítka výtahu, jen aby už byli pryč.
George se chopí svého úkolu s veškerou vervou a odvahou, kterou v sobě nachází a proto se není ani čemu divit, když Jaymi během okamžiku nedočkavě vrcholí a přímo jemu do úst. Jako poslušný chlapec jeho výron polyká a s pyšným úsměvem se zvedá zpět na nohy, aby ho mohl chytit za ruku a konečně ho dotáhnout až do jejich pokoje. Aniž by se nějak namáhal s tím, že by ho mohl dovést do ložnice, znovu ho vášnivě tiskne ke zdi, tentokrát už bezpečně za zavřenými dveřmi a strhává ho na zem hned u nich, aby ho mohl povalit na záda, servat z něj zbytek přebytečného oblečení, stejně tak ze sebe a kleknout si k němu, znovu, aby ho mohl ústy zpracovat a připravit na další pokračování.
Přemáhá počáteční nechuť a poddává se své lenosti dojít do ložnice pro lubrikant, který si bral pro všechny případy, přičemž se jazykem bojácně dotýká kamarádova konečníku. Ví, že je příprava nezbytná a ačkoliv se mu z toho zvedá žaludek, přemáhá to a pokračuje dál. Jakmile se ujišťuje, že je dostatečně nasliněný, zvedá se, aby Jaymimu, svíjícímu se v další vlně slasti, mohl strčit prsty do pusy, aby je ožužlal. Souběžně přesouvá ruku do svého klína a několikrát pumpuje, aby byl jeho George junior dostatečně připraven. Nedočkavě do Jaymiho těla proniká rovnou dvěma prsty, které od sebe nedočkavě odtahuje a přidává třetí, aby je už mohl nahradit jinou svou částí. Jaymi je natolik vzrušený, že neví, co by měl dřív vnímat a proto si až teprve po chvilce uvědomuje, že to, co do něj právě proniklo, nejsou Georgeovy prsty.
"Ahhh," sténá znovu to samé. Nechápe, jak je tohle možné. Už několikrát se mu sice něco podobného, kdy do něj někdo z kapely zarážel, zdálo, ale rozhodně nečekal, že by to mohlo být tak silné!
"Dělej, silněji, silněji!" pobízí ho Jaymi nedočkavě, zatímco nohama obemyká jeho útlé boky, aby ho do sebe mohl vsunout ještě hlouběji, aby jím byl plný a aby se dočkal dalšího orgasmu.
"Harder, harder, George, HARDER!!" křičí nakonec na celý hotel. Mladší ho poslouchá, prudce do něj zaráží, zatímco se rukama pevněji zapírá o zem vedle Jaymiho boků, aby mohl být ještě dravější ve svých zvířecích potřebách.
"Jaymi!"
"George!" sténají chlapci jméno toho druhého ve skoro souběžném vyvrcholení, Jaymi George dohání během několika málo sekund. Oba chlapci jsou ulepeni od spermatu, který je všude, ale oni to ignorují. Teprve teď jim dochází, co se vlastně stalo a co provedli.
"George?" ptá se tiše Jaymi. Mladší mu neodpovídá, protože spokojeně leží na jeho hrudníku a poslouchá tlukot jeho srdce, stále až po kořen zabořený do jeho těla, ale po chvíli se ozývá tiché zamrmlání, které značí, že si milý George odskočil do říše spánku.
"Ach jo," povzdychuje si starší, ale když i on cítí, že na něj jde spánek a víčka se mu neodbytně klíží, zahazuje to za hlavu. Času na to, aby to řešili mají ještě spoustu. Proč se teď prostě nevyspat?

JJ a Josh, který přichází o pár hodin později, vyděšeně vyjekávají, když vidí, že někdo leží hned za dveřmi na zemi. Zmateně si je prohlíží a když jim dochází, kdo to je a co se tu zřejmě stalo, vyměňují si pohled s cukajícími koutky úst. Tušili, že ho k tomu George nakonec přemluví, ale nečekali, že se to stane hned za dveřmi hotelového bytu a že usnou!
JJ nad nimi jen kroutí hlavou a s díkem přijímá deku, kterou mu Josh podává, aby jí přes oba chlapce mohl přehodit. Poté jde spokojeně do postele a nechává je, ať si po probuzení dělají co chtějí.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Feer Feer | 23. may 2013 at 13:59 | React

Wow.. Perverzáčku můj :D Suprový :))

2 Stefan Stefan | Web | 25. june 2013 at 12:18 | React

Víš, mám takovou vlastnost.... Když čtu něco dokonalého, tak mi cuká ve stehně... No když jsem četlo tohle tak... Moje stehno cukalo jak taková ta potvora, co se s ní udusávají nové cesty (nevím jak se jmenuje)... Je to naprosto famózní... Píšeš dokonale... :33 Děkuji, že můžu číst tvá perverzní a supermegahafoterragigamasobrutální povídky :3 (zvláš UJ :D ) a Jaymi :P no prostě a jednoduše:
1. Ty jsi dokonalá spisovatelka
2. Toto je famózní povídka (jako každá tvoje)
3. Četl jsem to ve škole a mále jsem tou nohou vybil všechny šroubky ze stolu :D
Ještě jednou Děkuji ti :)
PS: tohle je nejdelší komentář, kterej jsem kdy napsal :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement