Courage

25. may 2013 at 19:35 | Jamie Williams |  Jednorázové - UJ
Já vím, já vím, já vím! (brání se před ukamenováním)
Vím, že píšu výhradně na Union J, ale snažím se! Mám rozepsáno hodně povídek na 1D i Jusse, tak se nebojte, dočkáte se! :)
Divná!
Beta: Ellight


Pohled George
"Takže si dohodněme ty poslední detaily," vzdychám ztěžka, zatímco si do ruky beru sluchátka a zasouvám si je pod košili. Jaymi se na mě ďábelsky ušklíbá a od pomocnice s děkovným úsměvem přijímá mikrofon. Té se rotřepávají kolena, podle vzhledu jí totiž může být maximálně sedmnáct a všichni víme, co se stane, když se Jaymimu zachce někoho zlobit.
"Neměl bys to těm holkám dělat," ušklíbá se na něj Josh a sám si urovnává košili.
"Ty si pako, máš ty knoflíky špatně zaplý," protáčí nad ním oči JJ, zatímco muu to sám srovnává. Josh se chichotá, protože ho to zjevně lechtá a nechává si to opravit, jako malý kluk.
"Zpět k dohodě, nemáme moc času!" vrací nás zpět k naší... Výhře Joshův výkřik. Jaymi protáčí oči, ale přikyvuje a zakládá si ruce na hrudi, přičemž si nás zpoza povytaženého obočí prohlíží.
"Až začneme zpívat, zaměstnáme ochranku a ty seskočíš dolů," opakuje těžce vytvořený plán Josh a s ďábelským úsměvem přistupuje k Jaymimu, který se tváří jako boží umučení.
"Vezmeš první holku, která ti padne pod ruku a vytáhneš jí na pódium." JJ-ův has je pobavený a jeho zastření je kolísavé. Teď je řada na mě dodat to poslední, o čem Jaymi ještě neví. Neví, co ho čeká, o tom ostatním, co jsme na něj přichystali ví, ale o tomhle ne. Proč je zrovna na mě, abych mu řekl, co je součástí pomsty?
"A pak jí políbíš." Můj hlas je tupý a já se jen bezděky přikrčuji nad jeho výbuchem, který očekávám. Ale ten ovšem nepřichází. Jaymi jen stojí, nohy rozkročené, pěsti zaťaté, prostě výraz božího umučení, ale v očích mu svítí veselí.
"Myslíte to vážně? Takhle hloupoučkým úkolem jste chtěli oplatit to, jak jsem vás jen v boxerkách hodil fanynkám napospas?" Teď už se nám směje nepokrytě a my si jen vyměňujeme nechápavý pohled. Co se to s ním stalo?
"Kdo jsi a co jsi udělal s naším Jaymim, který by tohle nikdy nedovolil?" ptá se podezřívavě Josh. Jenže Jaymi už nám nemůže odpovědět, protože nám do šatny strká hlavu nějaký kluk a naznačuje nám, že už musíme jít.
"Oukej, platí. Hned jakmile odzpívám sólo v Carry you." Jaymi na nás laškovně mrká, ale poté se celý rozevlátý rozbíhá směrem k pódiu. Snad automaticky se zavěšuji do JJ-e, který vypadá stejně šokovaně jako já.
"Co se to s ním zatraceně stalo?!" vyjekává těsně před vstupem na stage.
"Ať hulil cokoliv, chci to taky," prohlašuje Josh, vesele na nás mrká jedním okem a vydává se hned za Jaymim, který už na nás čeká na pódiu.

Jakmile přichází na náš plán, koutkem oka registruji, že Jaymi na nás mrká a tím nám dává najevo, že se do toho můžeme pustit. Nenápadně se rozbíhám a seskakuji z pódia, jakobych se chtěl vrhnout do davu fanynek, přičemž Josh a JJ dělají to samé, velmi blízko u mě.
Výborně, zdá se, že jsou všichni nahrnuti u nás a můžeme jít na věc!
Jaymi se ďábelsky poušklíbá, nenápadně se rozbíhá ke schůdkům vedoucím dolů a neustále se šklebíc na mě, chytá kohosi za ruku a vleče ho přes zábrany.
Když mi dochází, koho vzal, vší silou musím potlačit vybuchnutí smíchu, přičemž ten samý problém můžu zpozorovat i u ostatních kluků.
Když si ochranka všímá, co Jaymi udělal, zůstává jen ohromeně stát. Už je pozdě něco dělat.
Jaymi vytahuje toho kluka k nám na stage a teprve teď na něj hledí. Oči se mu úlekem rozšiřují, ale on se jen šklebí, přitahuje si našeho šokovaného fanouška do objetí a něžně se mu přivíjí ke rtům, v ořích laškovné ohníčky.
Ochranka je natolik šokovaná, že není schopná se ani pohnout. My mlčíme také, rty pootevřené, mikrofony v rukou a jen sledujeme Jaymiho, který plní náš úkol, zatímco doprovod stále ní.
"No, tak myslím, že mu odvaha nechybí," hlesám, když Jaymi "vrací"našeho fanouška na místo do řady a otáčí se na nás, jakoby se nic nestalo.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Chrisstie Chrisstie | Web | 25. may 2013 at 20:33 | React

Vážně? Fakt?! Zase mě chceš zabít?!
Já už snila o tom, jak čapne jednoho z kluků, ale dobrá, dobrá! Stejně je to sladký! :33

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement